Krakowska inicjatywa

+
Nie zdążą na wieczorynkę... ;)

Zmartwię Cię, ale wieczorynka została zniesiona już niemal ... dwa lata wstecz.

 
Mario sądząc po sporadycznych wypowiedziach krakowska inicjatywa Cię w jakimś stopniu interesuje, ale jakoś Twoja szanowna osoba na spotkaniach naszego grona nie zasila. Czyżby chodziło o coś więcej niż o ewentualną absencje przed telewizorem w około godziny 19?

---------- Zaktualizowano 12:51 ----------

@Rustine kwestia czy będzie jakiś wolny stolik później. Jeśli tak to sądzę, że nie ma problemy zostać dłużej zawsze można ;).
 
Last edited:
Z tego co wiem to w niedzielę ma być dość tłoczno więc może być problem z alternatywnym stolikiem. Jeśli się uda to z godzinkę dłużej mógłbym zostać, Zuber pewnie też ;) A o co konkretnie chodzi @Rustine? Kwestia braku transportu po 18?
 
Mario sądząc po sporadycznych wypowiedziach krakowska inicjatywa Cię w jakimś stopniu interesuje, ale jakoś Twoja szanowna osoba na spotkaniach naszego grona nie zasila. Czyżby chodziło o coś więcej niż o ewentualną absencje przed telewizorem w około godziny 19?

Spsedałem stucnom scenke, zeby mieć na nowego kompa, a dziąsłami zapiekanki nie pogryze. :teeth:

Praca w głównej mieze pseskadza, ale pisałem kiedyś do Hunta, ze jak zdrowie pozwoli, to w tym roku się stawię. Racej pod koniec, ale tylko wtedy, jak se nowe zemby sprawię. ;)
 
Top Bottom