Krakowska inicjatywa

+
Macie już przygotowaną własną talię do gry w gwinta? Jeśli tak, to możemy jutro zrobić sobie małe "mistrzostwa świta" w gwinta :)
 
No to od razu będzie finał Hunt VS Kalen. Ja gwinta nawet nie rozpakowałem. Praca praca praca. Dodatek tylko ogrywam wieczorami.
 
No to Panowie - udanego popołudnia Wam życzę. Tylko nie kłóćcie się za bardzo przy graniu, co by do rękoczynów nie doszło ;)
 
No ja właśnie miałam napisać, że najpewniej będę i zapytać jak was rozpoznam, ale teraz to się zaczynam poważnie zastanawiać :surprised:

Z mojego głębokiego doświadczenia w tej materii (całe dwa spotkania) mogę Ci zdradzić sekret: oni są tacy odważni i wygadani wyłącznie tu :p
Chociaż z drugiej strony możliwe, że moja nadaktywność w dziedzinie gadania po prostu nie dała im szansy.

A tak serio, to panowie są bardzo sympatyczni, kupią Ci zapiekankę i w ogóle.
 
@Ithlinne Aegli, jak zobaczysz brzydkich meneli grających w karty i rzucających stołami to... zapewne nie my :p

 
@Ithlinne Aegli, gdzieś tu są nasze zdjęcia :p Zawsze też możesz spytać Agnieszkę na barze o mój stolik albo włączyć wiedźmińskie zmysły, które podświetlą na czerwono stolik z kartami do Gwinta ;>
 
Top Bottom