Krakowska inicjatywa

+
Ok, coś tam już wiem :p Pasowałoby mi w dniach 14-17 z naciskiem na któryś z tych trzech pierwszych tj. od poniedziałku do środy (czwartek trochę mniej, ale jak większości będzie pasować tylko wtedy to może być). I to w zasadzie jedyne terminy w tym miesiącu, później święta, a końcówkę miesiąca mam zawaloną robotą.

@zuber1906, @Ithlinne Aegli, @kalen123, @Rustine, @Keth, @PATROL oraz inni zainteresowani, jak to widzicie? Podawajcie od razu proponowane godziny, bo jak zwykle im wcześniej zaklepię stolik tym lepszy będzie i tym dłużej posiedzimy ;)
 
Dla mnie na dzień dzisiejszy najlepiej czwartek. Środa tak tylko ewentualnie. I to w godzinach raczej najwcześniej od 14.00.
 
Dla mnie niestety tylko czwartek. Ew. środa, ale po 18, wiec wątpię czy ktoś jeszcze będzie ;)
 
Drugi raz w ostatnim czasie wyjdę na psuja, ale niestety ponownie muszę zrezygnować. Tym razem problemy zdrowotne :cirisad:

Oczywiście jeśli macie ochotę się spotkać w tym tygodniu to mogę wam zaklepać stolik jak już uda się dogadać dzień i godzinę.
 
Last edited:
Zapytać chciałam kolegów (i koleżankę!) o krakowskie "escape rooms". Właśnie trafiłam na tę formułę w internetach jako propozycję ciekawej interakcji w gronie znajomych i widzę, w Krk jest ich aż 37! Pokoi, nie znajomych ;p

Ktoś z Was był, ktoś z Was zna, ktoś z Was poleca? A może wszyscy? :D
 
Znajoma była i chwaliła, mnie się kojarzy z fabułą slasherów o psychotycznych mordercach, którzy zamykają ludzi w piwnicy i poddają torturom psychicznym i fizycznym :D
 
Tematy są różne - czytałam o psychiatryku, o bunkrze w czasie wojny... fajny pewnie byłby motyw typowo detektywistyczny. Korci mnie, żeby spróbować, ale mam obawy, że polegnę :p
 
W Hexie kiedyś urządzali coś takiego na bazie Scooby-Doo (chociaż bez psa). W całym lokalu były poukrywane równe wskazówki, a uczestnicy zabawy musieli ich szukać i na ich podstawie znaleźć rozwiązanie (pewnie kto zabił czy coś takiego). Smaczku dodawał fakt że na terenie gry znajdowali się nie tylko gracze, ale też zwykli bywalcy knajpy nie zaangażowani w zabawę. Trudniej było znaleźć wskazówki kiedy wszędzie walały się elementy planszówek i przedmioty osobiste, a wszystkie stoliki były oblegane przez ludzi :p
 
Zapytać chciałam kolegów (i koleżankę!) o krakowskie "escape rooms". Właśnie trafiłam na tę formułę w internetach jako propozycję ciekawej interakcji w gronie znajomych i widzę, w Krk jest ich aż 37! Pokoi, nie znajomych ;p

Ktoś z Was był, ktoś z Was zna, ktoś z Was poleca? A może wszyscy? :D

Byłem w kilku, nie pamiętam dokładnie, które to były, ale było spoko :p chociaż nic wybitnie trudnego nie było w żadnym z nich.

I w temacie escape roomów, bardzo polecam Lost Souls Alley. Wydawało mi się, że jak człowiek wie, że go będą zaraz straszyć, to nie ma szans, żeby to się udało. Myliłem się ;)
 
Od ostatniego spotkania minęły całe wieki w dużej mierze z mojej winy. Czas na jakieś zadośćuczynienie, a zatem, jak u was z czasem w kwietniu? Jakieś propozycje? Przedziały czasowe?

---------- Zaktualizowano 20:48 ----------

O Jesu... 'czas', 'czasem', 'czasowe'... :wondering:
 
U mnie między 1 a 10 kwietnia w grę wchodzi tylko 3 i 10, a więc niedziele. I to tez tak raczej nie na pewno. Po 10 może będzie lepiej.
 
Top Bottom