Krakowska inicjatywa

+
7 kwietnia odpada niestety, bo początek miesiąca mam jeszcze obłożony w robocie. Najprościej będzie jak podam dni wolne na cały miesiąc :p Są to: 4-5 (te dwa trochę mniej chętnie, bo mam jeszcze pewne sprawy i mogę się nie wyrobić czasowo), 13-15, 18-22 oraz 25-27. Oczywiście zawsze się coś może zmienić, ale na chwilę obecną w te dni powinienem móc się dostosować.
 
Ja się dostosuję w miarę możliwości do tego z czym tam wyskoczycie, ale czwartki odpadają w moim przypadku teraz - mam od 11 - 20 zajęcia na uczelni.
 
Ok, jakieś widoki na najbliższy tydzień? Powiedzmy czwartek lub piątek (14 lub 15 kwietnia) w standardowych godzinach tj. 13?
 
Z tego co widzę to Rustinowi i Kalenowi obojętne, który dzień, mnie raczej też pasuje, a Kethowi odpowiada tylko piątek. Na chwilę obecną można by się wstępnie ustawić na piątek np. w godzinach 14-19. Poczekam do poniedziałku z rezerwacją, może ktoś się jeszcze skusi albo komuś się odmieni.
 
Ja jeśli w ogóle będę to raczej później. Najwcześniej około 17 lub 18 więc nawet nie wiem czy jest sens się na godzinę pojawiać :(.
 
Ja jeśli w ogóle będę to raczej później. Najwcześniej około 17 lub 18 więc nawet nie wiem czy jest sens się na godzinę pojawiać :(.

Jeśli wszystkim będzie pasować późniejsza godzina to można by całość przesunąć np. 15-20 albo coś w ten deseń ;)
 
Top Bottom