Krakowska inicjatywa

+
Niestety mnie jednak nie będzie nawet na tą godzinkę - dzisiaj mi się udało uruchomić komputer na dłużej dopiero za szóstym razem (od trzech dni się zacina po paru minutach, ikona dysku świeci się wtedy po zacięciu cały czas, ale komputer jest bardzo cichutki tzn. nie słychać pracy prawie wcale), muszę go zanieść u mnie w miejscowości do serwisu a tam mają do 16 tylko otwarte. Także przykro mi :(
 
Sama tego nie naprawię niestety, nawet nie wiem co to może być za problem - wszystkim skanowałam, wszystkim poczyściłam, temperatury w porządku, a laptop nie jest stary, nawet dwóch lat nie ma jeszcze. Także no, niestety, mus to mus w tym przypadku.
 
Jeśli ktoś jeszcze się wypisuje to dajcie znać od razu, szkoda z domu wychodzić i zajmować stolik ludziom, którym faktycznie się przyda...
 
Ja będę na pewno.

---------- Zaktualizowano 21:03 ----------

Fajnie było ;). Kto nie był niech żałuje :).
 
19 maja to, co prawda, taki raczej odległy termin, ale może ktoś akurat planował spotkanie w Heksie, to chętnie dołączę. W godzinach popołudniowych, czyli 17+ ;>
 
Widzę, że lecisz :p

 
Jak wam się widzi 5 lub 6 maja (czwartek lub piątek)? Byliby jacyś chętni na kulturalne spotkanie czy raczej będziecie odpoczywać po majówkowym przeżarciu i opiciu? :p
 
Czwartek dla mnie ok, o ile tym razem będzie stolik na dłużej niż do 18, bo mógłbym być dopiero na ok 16.
 
Czwartek w sumie spoko.

---------- Zaktualizowano 23:30 ----------

A sory ziomeczki jednak piątek bardziej mi pasi. Czwartek raczej definitywnie odpada.
 
Mi nie pasuje ani czwartek, ani piątek tak po prawdzie :D W piątek jadę do domu popołudniu, a we czwartki mam zajęcia od rana do wieczora.
 
Top Bottom