Krakowska inicjatywa

+
Dlatego chcę wcześniej. :p

Przyjdź wcześniej i zacznij grac a by potem dołączymy :p. No chyba że rzeczywiście zaklepiemy stolik od dajmy na to 16 do oporu i wtedy Rustine będzie zadowolony tylko kto przyjdzie o tej 16... Ja tak średnio.
 
A bo wam się we łbach przewraca z jakimiś grami :D.

Nie mam pojęcia :hmmm:

 
Zaklepałem stolik na 29 czerwca w godzinach 17-22. Myślę, że dla największych meneli najwytrwalszych znajdzie się jeszcze jakiś stolik, zwłaszcza że trochę się grupa przerzedzi. Zawsze zostaje też podwórko jeśli będzie ciepło.

I teraz pytanie, kto jest zainteresowany planszówkami (np. wspomnianym Talismanem), kto Gwintem, a kto w ogóle rzuca pogardę na wszelakie gry gdyż do szczęścia wystarczy mu jedynie kulturalna konwersacja na wysokim poziomie?
 
Ja bym mógł ograć coś ciekawego, w co jeszcze grać okazji nie miałem. Gwinta posiadam i zagrać mogę kiedy bądź, a taka okoliczność to nie wiadomo kiedy się może kolejny raz nadarzyć :)
 
Ej, ja tam lubię Eurobiznes. Na spotkaniu nie wiem czy będę - mam cztery egzaminy w tym tygodniu, z czego jeden taki składający się z kilku, a jeszcze jestem w lesie ze wszystkim :p
 
Top Bottom