Krakowska inicjatywa

+
W tym, sorki, ja żyję teraz w innym świecie :D Ale 29 też mam egzamin, jeszcze nie wiem na którą, także zobaczymy jak tu będzie z moim wpadaniem.
 
Jeśli w najbliższą środę przyjdą wszyscy, którzy przejawiali tutaj chęć to powinno nas być nas nawet dziesięć osób. Ciężko znaleźć jakąś grę, która nadaje się dla tak dużej liczby osób i pozostaje przy tym sensowna (tj. jedna osoba nie czeka dwie godziny na swoją kolej). Proponuję więc Karty Przeciwko Ludzkości ;)



Dajcie znać zawczasu czy wam pasuje, bo później nie będzie odwrotu, a trochę kiepsko jak ktoś ucieknie z krzykiem i płaczem :p
 
Ze wstępnych ustaleń wynika że:
Na 100% pojawię się: Ja, @HuntMocy , @CylonkaKama , @genNighty , @Rustine , @PATROL , @kalen123
Na 90%: @Pozdrowienia
Na 70%: kolega Mateusz który nie raz bywał
Na 50-60% @Master_Dandelion

Jedyną niewiadomą która jeszcze w jakimś stopniu była interesowana jest @Ithlinne Aegli. Określ się jakoś proszę :D.

Przy dobrych wiatrach będzie nas 11 osób (w tym 10 z forum) a w najgorszym przypadku 7 ;). Jest zatem bardzo dobrze.
 
Hej, w sobotę 16 lipca (czyli następną, nie najbliższą :p ) odbędzie się drugi krakowski turniej Gwinta w Hexie. Jak być może wiecie, karty są przypisane do stołu, a frakcje losowane, potrzeba więc trochę dodatkowych talii. Tutaj pytanie do was: kto jest zainteresowany grą i mógłby przynieść swoje karty?

Wydarzenie na facebooku powinno się pojawić dzisiaj, wrzucę jak tylko to nastąpi, ale już teraz chciałem ustalić na jak dużą frekwencję można mniej więcej liczyć ;)
 
Top Bottom