Krasnoludzki bełkot [Midinváerne z Gwintem - drugie zadanie konkursowe]

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Krasnoludzki bełkot [Midinváerne z Gwintem - drugie zadanie konkursowe]

Nie da się ukryć, że po spożyciu mahakamskiego dwójniaka w większych ilościach, nawet przedstawiciele tej szlachetnej starej rasy wpadają w pułapkę przejęzyczeń i przekręcania słów. Niestety nasi kompani dotarli do tego etapu i nie możemy ich przez to zrozumieć. Znowu potrzebujemy Waszej pomocy.

Poniżej przedstawiamy Wam trzy zestawy liter. Mieszanki te nie są przypadkowe, każda z nich kryje w sobie nazwę karty do Gwinta. Waszym zadaniem jest uporządkowanie liter w takiej kolejności, by utworzyły nazwę karty. Tylko wszystkie nazwy prawidłowo uporządkowane będą zaliczone jako poprawne rozwiązanie zadania. Rozwiązania wysyłajcie na midinvaernePL@kaermorhen.com, a trzy pierwsze poprawne odpowiedzi zagwarantują ich autorom po jednym punkcie.

Wystarczy głowa na karku, ewentualnie pióro, pergamin i inkaust, a na pewno uda Wam się odszyfrować co krasnoludy miały na myśli. Powodzenia!


1. WWIAMDBBOMEORTAY

2. DDNONAAINRARH

3. DEAEWKŃIITSNKSKE
 
W pierwszej odpowiedzi przypadkowo nacisnąłem jedną literkę na klawiaturze źle ale o kartę wiadomo jaką chodzi wnioskując z odpowiedzi. Czy taka pomyłka zostanie zaliczona jako zła odpowiedź w przypadku gdybym był w pierwszej trójce? Literówka z pośpiechu aby zdążyć z odpowiedzią ;)
 
Last edited:

Vattier

CD PROJEKT RED
burza1982;n7228020 said:
W pierwszej odpowiedzi przypadkowo nacisnąłem jedną literkę na klawiaturze źle ale o kartę wiadomo jaką chodzi wnioskując z odpowiedzi. Czy taka pomyłka zostanie zaliczona jako zła odpowiedź w przypadku gdybym był w pierwszej trójce?

Jeżeli to zwykła literówka, to nie powinno być problemu :)
 
burza1982;n7228020 said:
W pierwszej odpowiedzi przypadkowo nacisnąłem jedną literkę na klawiaturze źle ale o kartę wiadomo jaką chodzi wnioskując z odpowiedzi. Czy taka pomyłka zostanie zaliczona jako zła odpowiedź w przypadku gdybym był w pierwszej trójce? Literówka z pośpiechu aby zdążyć z odpowiedzią ;)


Vattier;n7228060 said:
Jeżeli to zwykła literówka, to nie powinno być problemu

VETO

Ja swoją pisownie sprawdzałem 3 razy by błędu nie zrobić, co mnie kosztowało czas.
Z głowy to bardzo szybko wiedziałem o jakie karty chodzi, ale musiałem się rozpisać bym gdzieś nie zjeść litery i czy do wzoru pasuje.
 
Tak przy okazji, klawisz F5 był w użyciu od 18.00 a wiadomość mimo iż nadana teoretyczne 18.28 mi się pojawiło po 20.00, (19.00 według czasu na forum)
Jestem ciekaw czy ludzie się pochwalą kiedy e-maile posłali i jak trzeba być szybkim by się załapać do pierwszej trójcy.
 
Likierr;n7229500 said:
VETO

Ja swoją pisownie sprawdzałem 3 razy by błędu nie zrobić, co mnie kosztowało czas.
Z głowy to bardzo szybko wiedziałem o jakie karty chodzi, ale musiałem się rozpisać bym gdzieś nie zjeść litery i czy do wzoru pasuje.

yo, yo. Tak się eliminuję konkurencje co? ;)
Ja też sprawdzałem kilka razy ale nie dopatrzyłem, że jedna litera została źle wciśnięta.

Głównie chodziło o rozszyfrowanie o jaką kartę chodzi, rozszyfrowane zostało.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Likierr;n7229600 said:
Tak przy okazji, klawisz F5 był w użyciu od 18.00 a wiadomość mimo iż nadana teoretyczne 18.28 mi się pojawiło po 20.00, (19.00 według czasu na forum)
Jestem ciekaw czy ludzie się pochwalą kiedy e-maile posłali i jak trzeba być szybkim by się załapać do pierwszej trójcy.

Zgadza się, ten temat został opublikowany o godzinie 20:00. Data przy pierwszym poście pokazuje tylko o której godzinie został utworzony post, którego później użyłem do opublikowania wiadomości. Wszystko działa poprawnie.

Przypominam, że godziny publikacji zadań nie muszą być stałe :)
Burza46;n7196610 said:
Zadania będą ogłaszane w poniedziałki, środy i piątki o różnych godzinach przez dwa tygodnie.
 
Likierr;n7229500 said:
VETO

Ja swoją pisownie sprawdzałem 3 razy by błędu nie zrobić, co mnie kosztowało czas.
Z głowy to bardzo szybko wiedziałem o jakie karty chodzi, ale musiałem się rozpisać bym gdzieś nie zjeść litery i czy do wzoru pasuje.


Teraz dopiero doczytałem, że maile z odpowiedzią należy wysyłać z załączonym oświadczeniem. Jak podaję regulamin, wiadomości nie zawierające oświadczenia nie będą brane pod uwagę.
Tak to jest jak się nie czyta regulaminów do końca. :) A było blisko, bo gdy wchodziłem do temtau z nową zagadką to były tylko 3 wyświetlenia :)
No nic, miłej zabawy.
 
burza1982;n7230230 said:
Teraz dopiero doczytałem, że maile z odpowiedzią należy wysyłać z załączonym oświadczeniem. Jak podaję regulamin, wiadomości nie zawierające oświadczenia nie będą brane pod uwagę.

Ja tak zawaliłem pierwszy test, doczytałem regulamin jak pojawiły się pytania i zanim ogarnąłem to już pewnie 2 tuziny osób wysłały odpowiedzi przede mną.
Pro Tip. Ja już mam gotowca z oświadczeniem i nic tylko dopisać tytuł i odpowiedzi.

 
Top Bottom