Krew i wino - brak polskich dialogów

+
Krew i wino - brak polskich dialogów

Właśnie zainstalowałem nowy dodatek z goga i od razu pierwszy problem - brak polskich dialogów. Po zmianie na angielskie wszystko działa elegancko, ale w wersji Polskiej jest cisza, postacie nawet nie ruszają ustami, działają tylko napisy. Próbowałem dodatek ściągać i instalować 2 razy, cały czas to samo, instalacja polskich pakietów po dodatku też nie pomaga. O co chodzi?
 
Grr, nie wierzę, że przeinstalowywałem grę o 1 rano i ściągąłem 10 giga patcha 1.10 żeby się dowiedzieć, że to powszechny błąd....
 
Grr, nie wierzę, że przeinstalowywałem grę o 1 rano i ściągąłem 10 giga patcha 1.10 żeby się dowiedzieć, że to powszechny błąd....

Nie ty jeden... Z przymrużeniem oka przyjąłem zrobienie dobermana z mojej Płotki, ale to... Już mi działa na nerwy, delikatnie mówiąc.
 
U mnie to samo. Tyle czekania i takie rozczarowanie :( Czy ktokolwiek słyszy dialogi po polsku, czy to powszechny knot?
 
Mam dokładnie to samo - już przy pierwszym zadaniu z dodatku brak jakichkolwiek mówionych dialogów. Ktoś już wpadł może na jakiś "szybki fix"? CDP na Boga...
 
Dokładnie mam ten sam problem jak wyżej, dialogi z podstawki działają, te z dodatku nie.
 
No nic... Otwieram wino, bo inaczej może się polać krew, mam nadzieję że rano będzie działać...
 
Mmm, nostalgia... Aż mi się przypomniała niezapomniana premiera drugiego Wieśka :D

Tak dla rozluźnienia atmosfery... ;)
 
Ano, wszyscy zaniemówili, nawet gębą nie ruszą, o mowie polskiej nie wypominając.

Boże, jaki ja tępy jestem, że znowu się dałem na zarywanie nocki nabrać...
 
Ktoś może potwierdzić?

"Yes, we''re working on a fix. But if you'd like to have non English voiceovers right now, please use GOG Galaxy. Sorry for troubles :/"

https://www.gog.com/forum/the_witcher_3_wild_hunt/bw_no_german_voice

Edit: Zapuściłem teraz ściągnięcie DLC Krew i wino w gog galaxy i folderze tymczasowym pojawił się brakujący plik plpc.w3speech
więc jest nadzieja... Niestety gog galaxy uznał za stosowne ściąganie 9,7GB danych przy okazji :/

Edit2: Więc mam polskie dialogi.
Procedura wyglądała mniej więcej tak:
- Miałem grę ściągniętą ręcznie z gog.com w wersji PL
- Po odpaleniu gog galaxy automatycznie się przęłączyło w wersje Eng i zaczęło coś tam kitrać
- Przestawiłem na PL i znowu kitrało
- Jak już było PL, to zaznaczyłem DLC Krew i wino, którego gog galaxy nie raczył wykryć (grę wykrył, ale bez żadnych DLC)

Po ściągnięciu w sumie ok 15GB dodatkowych danych mam dialogi z polskim dubbingiem.
Nocka w d**ę, już mi się nawet nie chce grać.
 

Attachments

  • w3.JPG
    w3.JPG
    166 KB · Views: 302
Last edited:
Mateczko droga... Teraz trzeba czekać na jakiegoś dobrego samarytanina, który ten plik zuploaduje, bo znając życie to zanim coś ruszy z fixem, większość przejdzie po ENG.

EDIT

Swoją drogą, nie mogę nawet wymusić u siebie takiej procedury jak kolega wyźej, po prostu ściąga się dodatek jako exe + 2 biny tego samego rozmiaru, co ściągane wczoraj (dzisiaj?) ręcznie. A jak chce sprawdzić update zainstalowane, to oczywiście błąd serwera GOG. Dziś wolne, będzie dobry dzień...

EDIT 2

Ok. dociągnęło się 4GB z Galaxy. Działa.
 
Last edited:
Mateczko droga... Teraz trzeba czekać na jakiegoś dobrego samarytanina, który ten plik zuploaduje, bo znając życie to zanim coś ruszy z fixem, większość przejdzie po ENG.

EDIT

Swoją drogą, nie mogę nawet wymusić u siebie takiej procedury jak kolega wyźej, po prostu ściąga się dodatek jako exe + 2 biny tego samego rozmiaru, co ściągane wczoraj (dzisiaj?) ręcznie. A jak chce sprawdzić update zainstalowane, to oczywiście błąd serwera GOG. Dziś wolne, będzie dobry dzień...

To samo u mnie, żadnego sposobu na wymuszenie czegoś takiego. Próbowałem zmienić wersję językową w ustawieniach GOGa na angielską, a potem znowu na polską - Zassało mi 3 GB plików, a i tak nic z tego...

Przespałem jakieś 3 godzinki i powiem tak - Jestem żądny krwi, czego nie mogę powiedzieć o winie... -.-
 
A swoją drogą, wiecie że jak wychodziły SzK to miałem ten sam problem... Tylko wtedy brakowało niektórych linii dialogowych, a poradziło na to zwykłe sprawdzenie spójności plików.
 
A swoją drogą, wiecie że jak wychodziły SzK to miałem ten sam problem... Tylko wtedy brakowało niektórych linii dialogowych, a poradziło na to zwykłe sprawdzenie spójności plików.

Tak właśnie zrobiłem (poprzedzając ściągnięcie najnowszej wersji GOG Galaxy) sprawdziło, brakowało ok 4gb, dociągnęło i lata.
 
Wydaje mi się, że najważniejsze było aby w gog galaxy był ustawiony język gry na PL oraz żeby z tym ustawieniem galaxy sam pobrał to DLC.
 
To samo, tak samo, dzień jak co dzień :) Plus jest taki, że udało mi się wreszcie zmusić do współpracy Galaxy i teraz zasysa mi jakiś plik 2,7 gb, bladego pojęcia nie mam co to jest, bo gra z dlc i aktualna jak się tylko da. Mam nadzieję, że Galaxy sobie z tym poradzi, bo przyznam, że z angielskim dubbingiem grać nie chcę.
 
Top Bottom