Krew i wino - brak polskich dialogów

+
@Lordexo14 też dziękuję - mimo, że jeszcze nie mam kompa, na którym W3 pójdzie. Ale - już naprawdę za bardzo niedługo. Taki plik może mi się przydać, bo nie wiadomo co się zdarzyć może. A z moich, w sporej ilości, punktów doświadczenia wynika, że może zdarzyć się wszystko. ;)
 
no nie ma co, Redzi jak zwykle zaszaleli, naprawde wstydzcie się, zebym musiał dociągać plik ze stron trzecich po to aby dodatek normalnie działał...szkoda słów
 
Potwierdzam ściągnąłem plik i wgrałem go do wskazanego katalogu ( The Witcher 3 Wild Hunt > DLC > bob > content ) i problem ustąpił
Dzięki za pomoc
 
Wiedźmin 3 Krew i Wino (brak dźwięku u jakiej kolwiek postaci)

Witam,
Mam problem... gdy odpaliłem DLC, to żadna postać w Tussou nic nie mówi... podczas cutscenek, jak i normalnie. Nie mogę grać, gdy nie słyszę dialogów :v W podstawce i w sercach z kamienia wszystko działało normalnie. Tylko tutaj tak jest. Zrobiłem wszystko tak jak zostało napisane tu: http://errorgamer.com/index/blood-a...s-fix-your-no-sound-problems-by-yourself.html Nawet przeinstalowałem grę... ciągle to samo. Co mam robić. Jestem tym faktem zawiedziony :/
 
Hej. U mnie podziałalo połowicznie, tzn nie wszystkie dialogi są, jestem na poczatku przygody z krwia i winem we wsi derzba czy jakos tak i nie wszystkie dialogi slychac , ktoś tez tak ma i zna rozwiązanie ? Plik oczywiscie sciagniety i wrzucony gdzie trzeba
 
Last edited:
Ok, nie wiedziałem. Hmm mam pytanie dałoby się ten plik wsadzić na mega? Bo przerywa mi w połowie xD Taki internet. :v
 
Proponuję, żeby w tematach ze zgłaszanymi konkretnymi problemami technicznymi unikać luźnych pogaduszek i żarcików, bo rozmywają dyskusję i utrudniają osobom zainteresowanym znalezienie odpowiedzi na ich problem :)
 
Trzeba być tylko cierpliwy.
Wujek Robert jest zawsze cierpliwy. Ale - jak wujek Robert dorwie się do Dzikiego Gonu, to zaraza, zniknie. ;P A potem będą kamienne serca, a potem wino i krew. ;)

---------- Zaktualizowano 12:59 ----------

Trzeba być tylko cierpliwy.
Wujek Robert jest zawsze cierpliwy. Ale - jak wujek Robert dorwie się do Dzikiego Gonu, to zaraza, zniknie. ;P A potem będą kamienne serca, a potem wino i krew. ;)
 
To proste, możesz pobrać brakujący plik stąd:
https://drive.google.com/open?id=0ByUhUiA6xjpyb3VPR3VHYnZBLUU

i wrzucić go do:
GOG Games > The Witcher 3 Wild Hunt > DLC > bob > content

Więcej szczegółów tutaj:
http://forums.cdprojektred.com/threads/81131-Krew-i-wino-brak-polskich-dialogów

Nie ma za co :)

Edit: Ponoć można też synchronizować pliki narzędziem GOG, ale nie próbowałem. Ręczne dodanie brakującego pliku rozwiązuje problem.

Dzieki za udostępnienie pliku.
Mam inne pytanie przy okazji. W miejscu gdzie na razie mieszkam trochę nawala mi sieć. Urywa się połączenie co parę godzin i jak pewnie możecie sie domyślić mam problem ze ściągnięciem 3 - 4 GB plików. Może ktoś z Was coś doradzić, żebym za każdym razem nie musiał ściągać od zera?
Sporadycznie ściągam rzeczy z sieci także wybaczcie zawinioną ignorancję.

P.S. Tylko prosze mi nie doradzać rozwiązań w stylu Galaxy! To badziew i nie chcę tego instalować jeśli nie muszę.
 
http://forums.cdprojektred.com/threads/81131-Krew-i-wino-brak-polskich-dialogów/page3

Proszę spróbować zsyncować grę z Galaxy. Team GOG już wie o problemie.

Gdzie będzie można sprawdzić - znaleźć informację na temat tej sytuacji, pojawienia się poprawnego instalatora na stronie gog,com gdyż w moim przypadku użycie GoG Galaxy nie wchodzi w grę gdyż gryzie się on z ręcznie instalowaną grą i ciągle chce coś pobierać a mój aktualnie dostępny net ma ograiczenia.

---------- Zaktualizowano 11:07 ----------

Dzieki za udostępnienie pliku.
Mam inne pytanie przy okazji. W miejscu gdzie na razie mieszkam trochę nawala mi sieć. Urywa się połączenie co parę godzin i jak pewnie możecie sie domyślić mam problem ze ściągnięciem 3 - 4 GB plików. Może ktoś z Was coś doradzić, żebym za każdym razem nie musiał ściągać od zera?
Sporadycznie ściągam rzeczy z sieci także wybaczcie zawinioną ignorancję.

P.S. Tylko prosze mi nie doradzać rozwiązań w stylu Galaxy! To badziew i nie chcę tego instalować jeśli nie muszę.

Tylko i wyłącznie wchodzi w grę stronka gog.com i używanie starego ale najlepszego w tym przypadku GoG Downloadera 3.6.0 ja przy moim obecnie słabiutkim łączu korzystam tylko z tego i jest w miarę git o ile GOG Team nie miesza w serwerach (ale to się rzadko zdarza)
 
Top Bottom