Krew i Wino: rynsztunki i uzbrojenie. Pytania i odpowiedzi

+
Krew i Wino: rynsztunki i uzbrojenie. Pytania i odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdę najlepsze zbroje i miecze w dodatku? I jeszcze jedno pytanie. Gdzie mogę zdobyć płytę z ciemnego żelaza albo chociaż schemat na wykonanie takowej ?
 
gdzie znajdę najlepsze zbroje i miecze w dodatku?
O ile się nie mylę, będą to arcymistrzowskie rynsztunki. By zacząć poszukiwania, musisz znaleźć kowala w Bouclair (czy jak to się pisze), u niego dostaniesz zadania z poszukiwaniami pięciu rynsztunków.
 
Najlepsze to zależy od twojej profesji jaka obrałeś: Hybrada czy może walka? a może magia? ataki lekkie czy ciężkie? itd, do każdej z tych rzeczy coś innego jest najlepsze
Ja podam ci tylko to co jest najlepsze pod Bulid opierający się na szybkich atakach i młynku

Najlepszy będzie Set Kota, oczywiście quest powie ci gdzie go szukać
Jako bronie tu jeszcze sprawa jest nie jasna, na początek oczywiście miecze cechu zmiji są tymi najlepszymi z SzK jednak już w Kiw znalazłem stalowy miecz na 48 lvl który okazuje się być lepszy, jest on z craftu recke znajduje się w jednym z zadać z pytajników z srebrnym jest gorzej bo nie wiem czy istnieje w ogóle srebrny miecz o podobnych statystkach jak stalowy miecz z Toussaint

Zarówno Iris jak i miecz od pani jeziora są słabe ( do bulid pod szybkie ataki i młynek ) sporo bawię sie w Theorycrafta i sprawdzałem je w warunkach bitewnych nawet na poziomie DM nie ma sytuacji w której będziemy mogli użyć tych miecz w taki sposób aby wykorzystać ich pełen potencjał, już miecze zmiji z Szk są od nich lepsze maja stały dmg który wykorzystujemy w każdej sec walki.
 
Ja się w żadnego theorycrafta nie bawię, ale w buildzie szermierczym z lekką domieszką znaków (3:1) z Aerondight wyciskam dużo większe crity niż czymś innym i to całkiem często. Dodam, że młynka nie używam, a w szermierce stawiam na oba rodzaje ataków. Przy ciosach silnych czuć ogromną różnicę. Mówienie, że miecz jest do niczego jest lekkim przegięciem.
Czyli nadal sety wiedźmińskie ?
Pancerze tak, ale nie miecze.
 
A miecz Ami? Dość ładne ma statystyki.

541-661 obrażenia
+300 przecięcie pancerza
+30% moc znaku quen
+ 75% premia przy trafieniu krytycznym
+15% szansa na trafienie krytyczne
+15 % szansa na wytrącenie z równowagi
 
Last edited:
Dlatego napisałem w bulidzie pod młynek w innych Miecz od Pani Jeziora może dawać bardzo dużo, Jasne Zgodzę się z tym ( jako przykład podam ze jeśli gram pod magie i korzystam z mutacji gdzie pobierana jest wartość widełków miecza, to mieczyk od pani jeziora jest najlepszym wyborem, bo można mu je zwiększać ) ale tak jak mowie w przypadku bulidu opartego na młynku podtrzymanym przez nieograniczony czas dzięki adrenalinie oraz układzie talentów tak aby uzyskać 60% siły ataku z mutagena potrzebujemy stały dmg, gdyż sami robimy tak duży dmg ze występuję zjawisko overdmg, zabijamy wszystko szybciej niż ów mieczyk zdąży się naładować wiec staje się on bezużyteczny bo jest naładowany w momencie w którym nie ma już kogo bić, wyjątek od reguły to sytuacja gdy chce for fun pobicie się ze strażnikami, wtedy można go wykorzystać.

Podkreślę jeszcze raz, miecz jest użyteczny w paru bulidach na pewno ale akurat w tym który opisałem jest niestety bezużyteczny on oprócz tego co ma, musiałby mieć jeszcze staty takie jak ma Miecz z Toussaint albo Ami.
 
Top Bottom