SOLVED Krewi i Wino/Serca z Kamienia

+
Krewi i Wino/Serca z Kamienia

Witam
Pobrałem dodatek Serca z Kamienia z platformy GOG oczywiście już go ukończyłem ii zaczołem pobierać Krew i Wino również z platformy GOG (nie wiem nawet jak opisać ten problem żeby był zrozumiały więc wklejam screan żeby się nim posiłkować ) a więc.. obok wersji aktualizacji widzimy takie coś jak dlc i tam jest liczba 0 aaa powinno być 2 a napewno 1 bo przecież serca z kamienia przeszedłem ii nie usuwałem wystarczyło że na samym dole w pozycji "zainstalowane dlc" klinkołem Krew i Wino to Serca z kamienia automatycznie mi znikły i teraz gdy po ściągnięciu krew i wino kilknołem w serca z kamienia too zniknął mi pobrany dodatek krew i wino ii mam teraz 0 ...może dla kogoś kto ma pobieranie 100mb/s to nie problem ale przy moim pobieraniu max 500kb too jest murowane 12 godzin ściągania dodatek serca z kamienia 2.5 gb ii krew i wino 9... te dwa dodatki muszą być gdzieś na dysku bo napewno nie usuwałem i raczej nie mam zamiaru ściągać tego od nowa...
Pozdrawiam
 

Attachments

  • photo89080.jpg
    photo89080.jpg
    46.1 KB · Views: 55
Skoro miałeś grę pobraną na galaxy, powinieneś tam pobierać dodatki, by wszystko było ze sobą kompatybilne. Pobrałeś według Ciebie z GOGa i działało, dobrze dla Ciebie. Potem próbowałeś zmodyfikować zawartość gry w galaxy, a skoro pobierałeś i instalowałeś dodatki przez GOGa, to galaxy uznało, że ich nie ma. Widzę na razie dwa rozwiązania, zweryfikuj pliki gry, może galaxy znajdzie dodatki zainstalowane i samo je zaznaczy/dociągnie potrzebne brakujące pliki, albo odszukaj na dysku instalki Serc i Krwi i zainstaluj dodatki ponownie.
 
Dzięki za pomoc tylko gdzie tego w ogóle szukać a folderze gry tego nie widzę
 
Last edited:
Top Bottom