Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

+
MAJZER11;n9525581 said:
Witam ja napiszę krótko że ta talia wg mnie jest w tym momencie za mocna. Dobry dobór kart w tej talii robi takie combo, że szok. Ja osobiście cisnę mocno skellige, i powiem że w tym momencie jest to
jedyna talia w której wygram 1/10. Możliwości wskrzeszania, mnożniki i spawn jednostek jest tu zdecydowanie za mocny. Sorry ze tak ogólnie ale wydaje mi się ze warto wejrzeć na tą talię

No widzisz, a ja gdy gram tą talią często przez trzy rundy dostanę do ręki może jedną złotą kartę i przegrywam z teoretycznie słabszymi taliami i graczami. Wiele zależy od tego co dostanie się na rękę.
 
Niech Redzi znerfią voiceline Wykładowcy z Ban Ard, bo za każdym razem jak słyszę "Hmph, robiłem z tego HA-BI-LI-TA-CJĘ", to zaczynam się śmiać jak głupi do sera, tracę skupienie i robię głupie błędy
:rly?:
 
Last edited:
A ja się ostatnio bawię takim czymś:

https://www.gwentdb.com/decks/41703-nova-armor

W sumie to bawię się wieloma deckami, ale ten najbardziej przypadł mi do gustu i jakoś sobie radzę nim na ok.3,5k mmr ( co też jest ważne, bo chce dobić minimum do 4k, a jednoczesnie jak najpóźniej grać totalną metą ).
Sama talia pasjansowa, co trochę mi momentami przeszkadza ( jedynie Radek i Madragora są do kontroli ), ale kręci całkiem dobre punkty i świetnie się przewija ( auto-przegrana z millem niestety, nawet nie podejmuje rękawicy jak się skapnę ). Zastanawiam się tylko nad zamiennikami na Rekonesans i Trebusze ( choć i Rycerzy z Kaedwen mógłbym wymienić na coś lepszego, bo trochę utrudniają mulligan ).

EDIT: Zdecydowałem się jednak na wyrzucenie tych kaedwańczyków i w ich miejsce dałem Redańskiego Rycerza.
Swoją drogą Duckingman ty grasz czymś podobnym? Mógłbyś się pochwalić swoim buildem?
 
Last edited:
Top Bottom