Królewskie opowieści...

+
Królewskie opowieści...

Hej!

Wiem, że nie skończyłem jeszcze mojej pierwszej opowieści "Wiedźmińskie opowieści z Novigradu...", jednak mocno pracuje nad finałem i wszystkie rady jakie usłyszałem z pewnością mi pomogą.

Teraz trochę o moim nowym cyklu. "Królewskie opowieści" są już przez mnie rozplanowane na przynajmniej trzy części, oczywiście faza projektowania fabuły opiera się na ściśle określonych regułach i zazwyczaj kończy się zmianami w scenariuszu. Cały cykl ma mieć ok. 5 części opartą na Królestwach Północy świata Wiedźmińskiego.

Przygotowałem małe FAQ:

1. "Królewskie opowieści..." mają opierać się na Królestwach Północy. Każda część ma być o osobnym państwie.
2. Historia każdego państwa będzie się łączyć w jedną wspólną całość.
3. Nie będzie określonego głównego bohatera.
4. Brak Geralta i innych postaci z "Wiedźmińskich opowieści z Novigradu...".

ZARYS FABUŁY:
"Kiedy możnowładcy stawali w szrankach i walczyli między sobą. Na najwyższym szczeblu władzy w państwach toczyła się walka na zupełnie innym poziomie. Rozpoczyna się zabawna i najbardziej tajemnicza karta historii państw północy."

PROJEKT ZAWIESZONY!

Rozwijam się pisarsko i twórczo, a co za tym idzie - poszerzam horyzonty. Wymyśliłem coś zupełnie innego i niedługo przedstawię mój nowy pomysł na forum ;)
 
Last edited:
Nieźle się zapowiada, sam niedawno zacząłem pisać swoją książkę. Widzę tu wiele podobieństw. U mnie również akcja dzieje się na północy, państwa rywalizują, wręcz walczą ze sobą, a w głowie już siedzi pomysł na nowe części. Co prawda historia nie toczy się w wiedźmińskim świecie lecz to nie wadzi. Najgorsze jednak jest unikanie podobieństw takich jak Nilfgaard kontra Północ ( u mnie również Północ bije się z Południem) dlatego w późniejszym czasie umieszczę głównego bohatera w dolnej części mapy :)
 
Hue hue hue, do Community Newsa to :thumbup:

Żeby nie było, że mam nawroty ataków spamienia - kiedy premiera? :)
 
Top Bottom