królowa kikimor - alternatywny sposób

+
królowa kikimor - alternatywny sposób

Witam.Nie wiem czy już ktoś tego dokonał przede mną (w każdym bądź razie nie znalazłem o tym żadnej wzmianki), ale i tak się pochwale ;D : udało mi się pokonać królową kikimor w inny alternatywny sposób. Nie poprzez zwalenie na nią sklepienia ale przy użyciu miecza. Oto dowód:http://www.youtube.com/watch?v=fIP8ADG_mi8
 
Czego to człowiek nie wymyśli ;) A tak serio to gratulacje. Ale chyba ie taki był zamysł REDÓW. Jak dla mnie to ona miała być nieśmiertelna, możliwa do zabicia tylko poprzez zwalenie sklepienia.
 
Najpierw łowca głów teraz królowa kikimor, naprawdę gratulacje! Na miejscu modów zastanowił bym się nad daniem Ci jakieś odznaki, badacz się to nazywa czy jakoś tak. Jeszcze raz gratuluję! :beer:
 
Clancys said:
Najpierw łowca głów teraz królowa kikimor, naprawdę gratulacje! Na miejscu modów zastanowił bym się nad daniem Ci jakieś odznaki, badacz się to nazywa czy jakoś tak. Jeszcze raz gratuluję! :beer:
Fajnie by było ;D :beer:
 
wydaje sie logiczne. Krolowa ma za duzy personal space by zaatakowac cie w tak waskim przejsciu a druga sekwencja powoduje ze wychodzisz do przodu tam gdzie moze Cie zaatakowac. Sprobuj ja pokonac nie wtedy kiedy moze cie zaatakowac, czyli na srodku komnaty. to byloby dopiero cos.
 
Shinmar, obejrzałeś filmik z tego pojedynku ? EDIT: a nie, no racja, myślałem że pisałeś o przejściu do korytarza z podporami. Teraz widzę że on stoi w wejściu do bocznego, ślepego korytarza. Nawet próbowałem to powtórzyć ale coś mi nie wychodzi... :-[ Zawsze zdoła jakoś mnie trafić :dead:
 

jiti

Forum veteran
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=4634.45Ktoś już ją kiedyś mieczem zabił ;)
 
Sam spróbowałem w ten sam sposób i za którymś razem mi sie udało i mało tego odkryłem że mój wiedźmin potrafi po przytrzymaniu lewego klawisza walną 99 dmg przy silnym srebrnym, a z ta sekwencją to jest różnie bo jeśli nasza postać nie może wykonać kroku na przód (a da się tak jak są jakieś małe skałki przed nami) to można śmiało je wykonywać. :beer:Podziękowania dla Geraltus26 i powodzenia w dalszych poszukiwaniach alternatywnych sposobów :beer:
 
rattman said:
fajny sposób :D gratuluję :D
Jeśli już robisz wykopaliska archeologiczne, to niech przynajmniej ten post coś wnosi do dyskusji, i nie będzie czystym spamem, jak to ma miejsce w tej sytuacji...
 
a skąd Ty masz taką linie melodyjną w czasie akcji? Bo mi jeszcze ani razu nie odtworzyła się ta piosenka co miałeś przy pierwszych sekundach filmiku... Czy to jakis mod jest?;>
 
dazz007 said:
a skąd Ty masz taką linie melodyjną w czasie akcji? Bo mi jeszcze ani razu nie odtworzyła się ta piosenka co miałeś przy pierwszych sekundach filmiku... Czy to jakis mod jest?;>
Taka muza jest u mnie nic nie kombinowałem z modami. Może jest tak że to jakoś losowo jest wybierane .
 
Top Bottom