królowa kikimor - alternatywny sposób

+
Gr4atulacje!!! Że podchodzisz do tego z taką pasją...
TheKritcher said:
Co ta królowa taka zaćmiona? ;D Tylko stoi i się tak kiwa zamiast atakować :D
Bo ma za mało miejsca, ciołku! To było mówione!!! Tylko pierwsza sekwencja!!!
 
FoltestI said:
Tylko pierwsza sekwencja!!!
Niekoniecznie. Używałem trzech.Czwartej sie bałem.Trafiło mi się też zabić królową jednym cięciem :eek:Do tej pory nie wiem jak ;)Walczyłem parę razy ;)
 
Miałem coś podobnego. Po zawaleniu pierwszych słupów poszedłem bić się z kikimorami stylem srebrnym grupowym. Podczas walki kątem oka zauważyłem że królowa się przedarła i idzie po mnie. W akcie rozpaczy kliknąłem na nią a wiedźmin wykonał ostateczny cios tego stylu. O dziwo jeden cios wystarczył... ale to chyba jakiś bug był bo drugi raz nie udało mi się tak zrobić :))
 
TheKritcher said:
Co ta królowa taka zaćmiona? ;D Tylko stoi i się tak kiwa zamiast atakować :D
wlaśnie przynzaj ze jak bug to byl xDD? Ale cóż jak ktoś mądry powiedział "Bugi są poto żeby je wykorzystywać" ;D
 
michaxD said:
Jeśli to bóg to zróbcie tak jak wyjdzie ER. Zobaczymy cz będzie tak samo.
Nie wiedziałem, że królowa kikimor to BÓG xD[size=10pt]Ciągły spam + wykopaliska archeologiczne nic nie wnoszące do tematu.Ostrzeżenie. Przy następnym będzie ban.Iwona.[/size]
 
Nie jest bogiem. Chodzi o BUGA[size=10pt]To chyba jasne. Proszę nie odpowiadać na spamerskie posty, bo zarobisz ostrzeżenie. Witam na forum, i upominam.Iwona.[/size]
 
Ostatnio, grając sobie już któryś tam raz w Wiedźminka, doszedlem do królowej kikimor. Myślę- spróbować zabić ją mieczem? Niechciało mi się więc uciekam przed nią. Nawet nie związałem się walką z małymi kikimorami, jakoś udało mi się je wyminąć (salta itd), wybiegam z ich gniazda, rzucam aard, i biegne na koniec korytarza. Wszystko standardowo, tak jak robiłem kiedy przechodziłem grę wcześniej. Z małym wyjątkiem. Kiedy ginie królowa kikimor, zaraz potem ginie Geralt. Nie mam pojęcia dlaczego. Sytuacja powtórzyła się kilkakrotnie. Zawsze stoję na końcu korytarza (kiedyś stałem nawet na jego początku i nic się nie działo) i ginę tak czy owak. Nie potrzebuję może pomocy, co mam robić, bo nie przechodzę pierwszy raz, ale może ktoś wie, dlaczego tak się dzieje???
 
Właśnie stałem najdalej jak mogłem:p A problem pomógł rozwiązać mi kpt Włodzimierz (za co wielkie dzięki), i po prostu, trzeba było stanąć blisko umierającej królowej, tak gdzieś na 4-5 metrów ;)
 
geraltus26 said:
Witam.Nie wiem czy już ktoś tego dokonał przede mną (w każdym bądź razie nie znalazłem o tym żadnej wzmianki), ale i tak się pochwale ;D : udało mi się pokonać królową kikimor w inny alternatywny sposób. Nie poprzez zwalenie na nią sklepienia ale przy użyciu miecza. Oto dowód:http://www.youtube.com/watch?v=fIP8ADG_mi8
fajny filmik, dobra robota, pozdrawiam
 
Nie bardzo wiem, gdzie jest sposob na lowce glow... Moze ktos dac mi link do posta? ;PGratulue tego sposobu na kikimore ; ))
 
Top Bottom