Kroniki - Nowe karty październik 2022

+
Poniedziałek: NR

Wtorek: NG

🟢 Środa: ST

🟠 Czwartek: SY

🟣 Piątek: SK

🔴 Podczas OPEN: MO


1664198514756.png

1664198562116.png

1664198618263.png

1664199201342.png
 
Last edited:
Dzięki za update!
Nawet nie wiedziałem, że są nowe karty na horyzoncie.

Szkoda, że Redom już nawet nie chce się wstawiać żadnej informacji tu na ten temat...
 
Dzięki za update!
Nawet nie wiedziałem, że są nowe karty na horyzoncie.

Szkoda, że Redom już nawet nie chce się wstawiać żadnej informacji tu na ten temat...
Nie chce im się na Polskiej stronie i Forum. Na angielskim wszystko jest, łącznie z rozpiską harmonogramu prezentacji kart.
Post automatically merged:

1664273819522.png
 
Last edited:
To jest chore, KP dostaje karty słabe jak siki zdychającego kota a Nilfgard który już jest masakrycznie OP i powinien dostawać nerfy przez najbliższe pół roku dostaje karty wystrzelone w kosmos.
 
Czy ja dobrze rozumiem że KP aby odpalić łaskę musi trochę poczekać, zagrać wysokoprowizyjną kartę - np. desant albo użyć ładunków lidera, a NG zagra sobie kartę za 4 werbunku, która wzmacnia o 9. Co prawda wchodzi za 6, ale od razu aktywuje łaskę. :shrug:

Trzeba będzie od razu na wejściu obijać Guillaume czy tego rycerza
 
Last edited:

ghs

Forum veteran
to NG nowy deck będzie miał prosty: lider Hochsztapler, 2 filtry Petriego plus Vattier i koksujemy wrogą jednostkę aby potem ją przejąć :) W sumie ok bo ostatnio Hochsztapler nie grał prawie wcale a teraz może nawet wejść do top tier

oj...wróć... Vattier teraz przejmuje jednostki szpiegujące a nie zablokowane... więc tu też są możliwości ale nie pod Hochsztaplera
 
Last edited:
O, widzę, że pomysły na karty do ST się kończą i teraz pozostaje robić karty ruchających się żab xD
 
Nie jestem ekspertem, ale czy aby Driady i Naiady to dwie różne rasy? Czy te kart wyżej to jakieś mieszańce, czy Redzi zwyczajnie mają gdzieś logikę, i chcą by archetyp driad był zwyczajnie silniejszy, i stąd dodają je sobie z rozpędu?
 
Top Bottom