Krótka pamięć płatnerzy zakonu, kupcy - problemy

+
Po uwolnieniu Vivaldiego z lochu zakon przestaje nas lubić, zato możemy możemy robić biznes u krasnoluda.
 
Ale i u krasnoludzkiego kowala, i u płatnerza zakonu, towary i ceny są takie same, więc jednym słowem nie ma to żadnej różnicy z kim handlujemy. Jedynie za odgromnik u kowali zapłacimy inną cenę.
 
tez mam taki problem... zrobil mi miecz a pozniej nie chce juz pracowac.... krasnolud tez nie chce wiec nie wiem o co chodzi :(
 
coolper1985 said:
krasnolud tez nie chce wiec nie wiem o co chodzi :(
O ile pamiętam zakonnik obraża się również po udowodnieniu niewinności krasnoluda Vivaldiego. Tylko że jeśli na bagnach poprowadzi sie zakonników na Wiewiórki to z kolei obrażają się krasnoludy. I wtedy mamy do czynienia z sytuacja patową... Dobrze że przynajmniej broń można zakonnemu sprzedawcy opylać.
 
A jak się różnią ceny za 'przedmiot fabularny w zadaniu dla Kalksteina' ? U zakonnika zapłaciłam 70 oreniaków tylko właśnie nie pamiętam ile brał krasnoludzki kowal.
 
Co do 1 problemu:Musisz wygrać z Zoltanem,Carmen i ogrodnikiem.Po pokonianiu ogrodnika będzie ciąg dalszy zadania. ;)
 
Top Bottom