Krwawa Klątwa: zwiastun dodatku i pakiet przedsprzedażowy

+
Możliwe, że nie będą premium, czyli rewers i zbroja beda statyczne. Zbroja nie bedzie miała tej aury, a rewers animacji.
 
Dlaczego jak chcę zrobić przelew to PKO jest niedostępne?
Zrób przez przelewy 24 :p
Post automatically merged:

Aty.jpg
Aty2.png
 
Last edited:
No właśnie przez przelewy24 jest niedostępne :/.

To jest problem ze strony banku. W weekendy niekiedy banki wyłączają możliwość korzystania z tej funkcji (nie wiem może robią jakieś przerwy techniczne). Ta możliwość wróci albo jeszcze dzisiaj, albo spróbuj jutro.

Edit. być może na stronie PKO a jeszcze lepiej na infolinii dowiesz się czegoś więcej, jakiś szczegółów.

Edit 2. jak masz kartę Visa/ Master Card nie rób przez przelew 24 tylko wybierz opcję płatności kartą (ta pierwsza).
 
Zbyt długo czekaliśmy, by nasz czas nastał, prześladowani przez tych, którzy pławią się w luksusie…
Basta!
A po polsku? :p

Kupiłem, choć nie ukrywam że głównie by wesprzeć Gwinta finansowo i dla beczek. Skórka spoko choć Ukrytym nie gram, rewers nieco przekombinowany. Ale może dzięki mojej forsie powstanie kolejny Thronebreaker.
 
Na konsoli nie ma mozliwosci zakupu z tego co widze. I prosze jeszcze o info. W ostatnim akapicie ze moga sie rewers i skorka pojawic w sklepie w innej formie. O co w tym chodzi? Jak to bedzie wygladalo? Bylbym wdzieczny za odpowiedz o te skorki itd oraz mozliwosc kupna na konsoli przedpremierowego dodatku. Dzoekuje z gory!
 
@Alicja. Nasza kochana opiekunko forum i Twich czatu :cool:, proszę przekazać gdzieś "wyżej" do osób odpowiedzialnych za preordery że te bonusy powinny być dostępne dla tych który je kupili natychmiast po potwierdzeniu zakupu. Po to aby wzbudzić ten pierwiastek zazdrości "WOW jaki ten rewers jest super - też chcę"

Skin do dowódcy może mniej (bo Ukryty nie jest chyba super popularny) ale rewers jest FENOMENALNY i gdybym spotkał kogoś kto go posiada to mocno by się to przyczyniło do decyzji o zakupie preordera - pomimo faktu że nie jest mi kompletnie do niczego nie potrzebny, mam surowców na karty na lata.

Takie smaczki działają na graczy, przydałby się jeszcze jakiś tytuł/ramka.

Może przy kolejnym dodatku?
Przekażę! Dobry pomysł :ok:

Na konsoli nie ma mozliwosci zakupu z tego co widze. I prosze jeszcze o info. W ostatnim akapicie ze moga sie rewers i skorka pojawic w sklepie w innej formie. O co w tym chodzi? Jak to bedzie wygladalo? Bylbym wdzieczny za odpowiedz o te skorki itd oraz mozliwosc kupna na konsoli przedpremierowego dodatku. Dzoekuje z gory!
Pakiet powinien się pojawić na konsolach w poniedziałek.

Co do skórki i rewersu - w tej chwili dostępne są jedynie w ramach pakietu przedsprzedażowego. Później mogą się pojawić w sklepie, ale to wszystko co mogę w tej chwili powiedzieć.

Dzięki za wsparcie @MaRIB1, @SMiki55 !
 
Co do skórki i rewersu - w tej chwili dostępne są jedynie w ramach pakietu przedsprzedażowego. Później mogą się pojawić w sklepie, ale to wszystko co mogę w tej chwili powiedzieć.

Z tych słów wynika, że ta skórka i rewers, które "później mogą pojawić się w sklepie" to będą te same (pod względem wizualnym) jak te z preorderu?

Prosiłbym o odniesienie się do zdania "w przyszłości obie te rzeczy mogą pojawić się w ofercie sklepu gry ponownie, w nieco zmienionej formie" jakie pojawiło się w zapowiedzi. Czy pod pojęciem "zmieniona forma" kryje się jedynie "inna forma sprzedaży" (np. inna, wyższa cena jednostkowa albo że przedmioty pojawią się w zestawie z innymi rzeczami) czy też ta "zmieniona forma" oznacza "widoczne zmiany graficzne" (np. usunięcie jakichś detali lub inne efekty / aury / kolory) w obecnej skórce i rewersie?
 
Last edited:
No i to się nazywa porządny skin i rewers, ale fakt jakby dało się to później tak po prostu zdobyć to tak przykre jak ktoś wydał na to te 140zł jak ja XD
 
No i to się nazywa porządny skin i rewers, ale fakt jakby dało się to później tak po prostu zdobyć to tak przykre jak ktoś wydał na to te 140zł jak ja XD

Na pewno nie będzie "do zdobycia" a raczej "do kupienia". I chyba nie będzie Ci przykro jeśli potem będzie droższe?
 
@Lexor obstawiam, że zmienią kolory z czerwonych na różowe. To by było :D

@Adrianos6 witam w klubie :howdy:, choć mi nie za specjalnie jest smutno :beer:

Btw. faktycznie, jak już napisali, o "nieco zmienionej formie" warto, żeby byli w stanie sprecyzować chociaż na czym zmiany mogą polegać.
 
Sam fakt dodatku jest super. Dodatki w preorderze spoko i nawet z chęcią bym wsparł Waszą ciężką pracę ale 140 zł za 40 beczek. Niestety nie tym razem.
 
Sam fakt dodatku jest super. Dodatki w preorderze spoko i nawet z chęcią bym wsparł Waszą ciężką pracę ale 140 zł za 40 beczek. Niestety nie tym razem.
Normalnie 175zl kosztują bez tych bonusów =]. Czyli 4,37zl za beczkę, a tak 3,5zł

Ale, żeś pyłu nazbierał :) Ale przynajmniej złota mam 10 razy więcej :p 28.03 będę miał festiwal otwierania beczek.
Ja festiwal otwierania zrobiłem przy weekendize premium ostatnim :p
 
Last edited:
W innych grach robią po prostu tańszy bazowy oraz droższy pakiet. Można było zrobić tańszy koło stówki z mniejszą ilością beczek.
 
Top Bottom