Krypta na polach i ukryta sala

+
Krypta na polach i ukryta sala

Gram już drugi raz i po zdobyciu trofeum cmentara, postanowiłem pozwiedzać sobie kryptę. Kiedy byłem w sali z kapliczką skrzatów zauważyłem pojawiające się na ścianie z lewej strony (patrząc od wejścia) nazwy potworów (Bruxa, Alp i coś jeszcze). Kawałek dalej za tą salą na prawo jest korytarz zawalony kamieniami, a za nimi widzę "chodzący" napis Ghul. Stąd moje pytanie czy da się do tej sali jakoś wejść? Czy to tylko niezrealizowany pomysł?
 
Solmath said:
Gram już drugi raz i po zdobyciu trofeum cmentara, postanowiłem pozwiedzać sobie kryptę. Kiedy byłem w sali z kapliczką skrzatów zauważyłem pojawiające się na ścianie z lewej strony (patrząc od wejścia) nazwy potworów (Bruxa, Alp i coś jeszcze). Kawałek dalej za tą salą na prawo jest korytarz zawalony kamieniami, a za nimi widzę "chodzący" napis Ghul. Stąd moje pytanie czy da się do tej sali jakoś wejść? Czy to tylko niezrealizowany pomysł?
Raczej niezrealizowany pomysł. Ja ostatnio zauważyłem w krypcie na cmenatarzu w Wyzimie skrzynię...za gruzowiskiem.
 
To się może wiązać z zadaniem dotyczącym wiedźmińskiej zbroi, w zależności od naszych wyborów można tam trafić aby zdobyć jeden z przedmiotów fabularnych... tak mi się wydaje :-\ może ktoś mnie wyprowadzi z ewentualnego błędu
 
Ja właśnie też w poradniku przeczytałem, że tam są te kawałki tej zbroi, ale jak przeszukałem całą kryptę to w to zwątpiłem ;)
 
Stachu13 said:
Ja właśnie też w poradniku przeczytałem, że tam są te kawałki tej zbroi, ale jak przeszukałem całą kryptę to w to zwątpiłem ;)
Dokładnie, to co chciałem tam znaleźć znalazłem dopiero w następnym akcie... w poradniku jest kilka błędów, twórcy coś wspominali, że mieli problemy z koordynacją terminów z podwykonawcami (drukarnia), pewnie nie zdążono tego poprawić
 
ja nie moglem znalesc w krypcie na polach zapiskow tego elfiego magistrela chociaz w poradniku napisali ze mozna, moze to tam jest ukryte?
 
znalezienie zapiskow w czwartym akcie umozliwiloby skompletowanie zbroi kruka przed walka ze strzyga, byc moze to jest powod dla ktorego, jak sie wydaje, zablokowano te mozliwosc. Jesli komus udalo sie wejsc za te sciane za ktora jest bruxa alp i ghul chyba by sie pochwalil. Mam na ten temat 4 teorie:1. trzeba wysadzic te sciane, probowalem petardami i znakami, te i trzy inne miejsca, nic z tego...2.skrzaty moga otworzyc to przejscie. Nie wiem tylko co polozyc na oltarzu w zamian za uprzaz na kota, a oltarz przestaje byc aktywny...3.wejscie do drugiej czesci krypty znajduje sie w istocie gdzie indziej, probowalem na rozne sposoby dostac sie do mlyna :) (wysadzanie petard, podpalanie desek, proba wpadniecia przez wieze :D)4.trzeba podpuscic chlopow zeby poszli do krypty z lopatami, ale nie wydaje sie zeby byli zainteresowani.raczej nie ma ghuli w kryptach w V akcie, wiec raczej nie widzimy przez sciane lokacji dostepnej dopiero w piatym akcie przez teleportacje...Proponuje zalozyc tajne stowarzyszenie poszukiwaczy zaginionych zapiskow, pustelnik i pani jeziora obiecali sponsoringAcha, przez te smieszna scianke w sali ze skrzatami mozna igni zabic ghula za scianka, moze trzeba go oczarowac i on te sciane od drugiej strony otworzy wtedy, albo rozbije?
 
Acha, przez te smieszna scianke w sali ze skrzatami mozna igni zabic ghula za scianka,
W ogóle tak zrobili, że jak jakiś koleś jest za ścianką barykadą itp. to można go jesdnym igni zabić :) Ja to zauważyłem przy napadzie na bank jak zakonnicy byli za balustradą w jakiejś bibliotece. Później możliwe to jest także koło starej kużni jak jest strażnik pilnujący wejścia do tego sektora jst do Ciebie plecami to można go zaatakować, ale one nie może i RiP :)
 
Więc, jeśli dobrze rozumiem, zapiski elfiego pieśniarza zdobywamy dopiero w V Akcie? Jeśli tak, to dobrze, bo po przeczytaniu w poradniku o tym, że można je zdobyć w tej krypcie w IV Akcie, a ja ich tam nie znalazłem, zmartwiłem się.
 
Heja! Również przeszukałem kryptę na polach i nici - nie ma zapisków ;D Rzeczywiście jest parę nieścisłości w poradniku patrząc przez pryzmat tego, co ma miejsce w grze. Hehe, spodobały mi się te 4 sposoby na zdobycie zapisków - chyba nawet sama Lara Croft by na to nie wpadła ;D Zatem zapiski dostaniemy zapewne w akcie V dopiero :D Pozdrawiam!
 
lara croft zdobyla zapiski elfiego minstrela jeszcze w trzecim akcie na pewno, wyjela je z ciala za zamknieta krata w kanalach albo poplynela lodka na cmentarz na bagnach (kolejna zamknieta i nigdy nie otwierana krata) Lara plywa, lara skacze, wiedzmin robi to tylko w cutscenkach, co za bol. ;D
 
Shaterron said:
Shaterron said:
(...)Lara plywa, lara skacze, wiedzmin robi to tylko w cutscenkach, co za bol. ;D
OMG :DDD umarłem :D aż sobie to w opis wrzuciłem :D (tak, tak, wiem - offtop)
Skoro wiesz, to dlaczego offtopujesz? Proszę zakończyć temat Larwy... to znaczy Lary.
 
IMO ta jaskinia to po prostu jak wszystko w Odmętach i okolicach: "Robienie dobrze Graczowi". Sami zauważcie, to tutaj zdobywamy najlepsze (prócz mitycznego falistego +200%) miecze - sihil i gwalhir, oraz miecz srebrny od Pani Jeziora. To tutaj zdobywamy runy czerwone i żółte jak szaleni. Więc co dziwnego w tym, że jest i jaskinia do CIĄGŁEGO KOKSZENIA na alpach, klederach i garkainach, tudzież wszelkiej maści trupojadach?
 
KaiMan said:
IMO ta jaskinia to po prostu jak wszystko w Odmętach i okolicach: "Robienie dobrze Graczowi". Sami zauważcie, to tutaj zdobywamy najlepsze (prócz mitycznego falistego +200%) miecze - sihil i gwalhir (...)
GDZIE dostać pierwszy mieczyk - Shil??
 
QBanzai - w grze niestety nie da się zdobyć Ard'aenye. W poradniku jest napisane, że tak, ale to tylko pomyłka. Bartes
Zerdal said:
V akt od Łowcy Głów Jean Pierra (po nie zapłaceniu wszystkim kuzynom szlachcianki), od Łowczego Królewskiego za 10 trofeów w grze, od Zachina za przyniesienie mu ciekawych przykładów uzębienia (wystarczającej ich ilości), istniała jeszcze możliwość zdobycia w IV akcie na Polach, ale patch 1.2 ją usunął
Zacytowałam gdzie można znaleźć Mahakamanski(?) Runiczny Sihill
 
Top Bottom