[KRYTYCZNY BUG QUESTU FABULARNEGO] Brak możliwości przejscia fabuly, brak NPC w sklepie

+
Witam,
Pomyślałem, że skoro bug do questa fabularnego, bez którego nie da sie dalej przechodzić fabuły jest ignorowany od września to pomyślałem, że może w polskiej sekcji tego forum zostanie to zauważone i w końcu naprawione.
Link do angielskiego postu: https://forums.cdprojektred.com/ind...g-map-tann-pelen-butcher-shop-empty.11092744/

Sprawa wygląda tak, że tysiące osób po wejściu do sklepu rzeźnika (Witamy w pacyfice - Udaj się do sklepu rzeźnika) jest to quest związany z Voodoo boys i po wyjściu z katedry udajesz się do sklepu... Otóż tysiące osób po wejściu do tego sklepu nie ma w środku tych NPC. Przewijanie czasu, restartowanie gry, weryfikacja plików nikomu nie pomaga. Niby jest porada: cofnij sobie zapis, ale niestety nie wszyscy go mają :/.
 

Attachments

  • zbugowana gra ale happy.png
    zbugowana gra ale happy.png
    4.4 MB · Views: 69
Ja mam cały czas jakieś 8 zapisów wstecz (tak samo miałem we wszystkich The Elder Scrolls czy Falloutach) :D To taka moja rada na przyszłość, dla każdej sypiącej się gry, bo powiem szczerze, chyba nic z tym nie zrobisz, ewentualnie możesz czekać na kolejny patch. Celują w I kwartał 2022, ale z tym celowaniem to u nich trochę kiepsko ostatnio.

Dla porównania jak odpaliłem Watch Dogs Legion, widzę tą kolosalną różnicę w poziomie dopracowania, stabilności i różnorodności, z poprawnie działającymi systemami, gdzie każdego NPC można zwerbować wraz z jego charakterystykami. Pomimo tego, że nie wszystko jest takie cudowne i wspaniałe, to chociaż człowiek może sobie pozwolić na zabawę, swobodę, jakąś kreatywną rozpierduchę i to bez obawy, że zaraz gra się rozsypie.
 
Cofnij zapis, albo kilka, po wgraniu nowego patcha zacznij grę od nowa, to wina sterowników, to dlatego że grasz na konsoli, musiałeś coś specjalnie namieszać i inne cudowne rozwiązania problemów powtarzane od roku.
 
Top Bottom