Książka a gra

+
good point. Wiemy jaki jest Geralt, ale nie wiemy nic o pozostałych (poza tym, że nie są bezmyślnymi maszynami). Geralt to postać, która ma juz z góry dany charkter i jedyne co może mieć sens w jego wypadku to naprawdę trudne moralnie problemy w questach (co jest podobno priorytetem twórców)
 
A ja się wcale nie zdziwię, jeżeli w którymś z dodatków CDPR da nam oprócz Geralta innego wiedźmina do wyboru, a może i kilku, kto to wie co się w ich mózgownicach wylęgnie po premierze?
 
Marcin Skowrońs said:
A ja się wcale nie zdziwię, jeżeli w którymś z dodatków CDPR da nam oprócz Geralta innego wiedźmina do wyboru, a może i kilku, kto to wie co się w ich mózgownicach wylęgnie po premierze?
wybiegasz w daleeeeką przyszłosć
 
arczi -tylko to juz niewiele bedzie mialo wspolnego z fachem wiedzmina ...to juz bedzie gra pokroju larrego
 
ale to wcale nie odbiegalo by duzo od ksiazki, przeciez geralt byl takim (przepraszam za wyrazenie) alfonsem tysiaca dup
 
Narazie nie wiadomo jak bedzie wygladal i kiedy zostanie wydany pierwszy "Wiedzmin", wiec moze wstrzymajmy sie jeszcze z opiniami nt. ewentualnych nastenych czesci.
 
a ja nie chce zadnego multiplayera, to ma byc porzadna gra na singla i juz. glupio by bylo, jakby po planszy biegalo dwoch Geraltow...
 
czlowieku, nie dalbym Ci zadnych szans! hmm, smiesznie by bylo, jakby w trybie multi spotkali sie wszyscy forumowicze. ale by bylo zabawnie, cala banda by biegala
 
Wlasnie, to by bylo cos nikogo bym nie oszczędził . Nawet tych co piszą na złoto chyba ze mieliby jakies kody . Ale poki co nie ma co sie napalac, czekamy na singla, ale tworcy pomyslcie o tym.
 
woj:| said:
Wlasnie, to by bylo cos nikogo bym nie oszczędził . Nawet tych co piszą na złoto
Dobra dobra Już my byśmy z Fallenem poćwiczyli zanim byście tego multiplayera dostali
 
woj:| said:
Wlasnie, to by bylo cos nikogo bym nie oszczędził . Nawet tych co piszą na złoto
Dziadu said:
Dobra dobra Już my byśmy z Fallenem poćwiczyli zanim byście tego multiplayera dostali
Ba, nie zapomnę jak zacząłem grać w WarCraft III na Battle.net po premierze, po paru miesiącach klepania w wersję Beta, byłem nie do pokonania przez nowicjuszy.
 

nowy

Forum veteran
Tak myśle, że fajnie by było gdyby ewentualny sequel był oparty po części chociaż na opowiadaniach o Wiedźminie. Co jak co, ale dialogi z książki w grze były by spełnieniem moich mażeń.
 
Top Bottom