Książka a gra

+
Najbardziej dziwny (według mnie) temat na tym forum. Książka a gra - w którą nikt jeszcze nie grał która właściwie jeszcze nie powstała czyli właściwie zabawa w jasnowidza (można się nieźle przejechać). Coś dla ludzi z wyobraźnią (dużą)
 
... no nie zupelnie....widzisz, bo CDPR jakies watki fabuly itp. nam udostepnia i tu mozesz sobie z ludzmi podyskutowac... a czy to sie trzyma ksiazki czy tez moze nie... i takie tam...
 
Bebech said:
Najbardziej dziwny (według mnie) temat na tym forum. Książka a gra - w którą nikt jeszcze nie grał która właściwie jeszcze nie powstała czyli właściwie zabawa w jasnowidza (można się nieźle przejechać). Coś dla ludzi z wyobraźnią (dużą)
Niekoniecznie - przez całe forum przewinęło się już kilkaset dyskusji związanych włąśnie z przekładem książki na grę - dziwne to nie jest - w końcu to nie CDPR sobie Geralta wymyśliło....
 
no tak Geno ale skad jestes pewien ze naszym bohaterem jest Geralt ?..juz grales w bete czy jak? Mow prawde
 
hmmm moze dlatego ze: Ma na imię GERALT ma białe włosy zna Jaskra , Triss i reszte bandyjest wiedźminem wymac**je mieczem i innymi patykamiwięc kim innym miał by byc ??złym klonem z innej planety czy bratem blizniakiem odnalezionym po latach??
 
Ja myślę, że jest on lewą nogą Szatana wszechobecnego i kluczem do odkrycia intrygi usnutej przez Łowców Pip...
 
Michalun said:
hmmm moze dlatego ze: Ma na imię GERALT ma białe włosy zna Jaskra , Triss i reszte bandyjest wiedźminem wymac**je mieczem i innymi patykamiwięc kim innym miał by byc ??złym klonem z innej planety czy bratem blizniakiem odnalezionym po latach??
Być może , jednym z wątków(o ile nic się niezmieniło) jest dowiedzenie się czy postać którą gramy to naprawdę Geralt. Na początku wiadomo tylko że wygląda jal on i jest wiedźminem, no i ma poważny zanik pamięci więc większości "sstarych znajomych nie powinien rozpoznawać od razu.Ja stawiam na błąd w rachunku macierzowym
 
Ja słyszałem że wiemy że to geralt... I mamy odkryć co się stało. Ale byłaby checa jakby się okazało że to nie on na koniec!
 
ale skad wiecie ze zna tych ludzi moze niepamieta, a im sie wydaje ze jest podobny do Geraltaa ty skad znasz fabulejuz sie tlumaczyc
 
Avallach said:
Być może , jednym z wątków(o ile nic się niezmieniło) jest dowiedzenie się czy postać którą gramy to naprawdę Geralt. Na początku wiadomo tylko że wygląda jal on i jest wiedźminem, no i ma poważny zanik pamięci więc większości "sstarych znajomych nie powinien rozpoznawać od razu.Ja stawiam na błąd w rachunku macierzowym
Ale ciekawe by bylo gdyby bohater w koncu okazal sie kims innym
 
Pistis said:
no tak Geno ale skad jestes pewien ze naszym bohaterem jest Geralt ?..juz grales w bete czy jak? Mow prawde
Jedna sprawa cały czas piszą ,że to Geralt choć to może i byc ściema bo blizne ma jak Eskel z drugiej jednak strony mają być jakieś retrospekcje bodajże i ukazane dzieje z przeszłości i stzry znajmi - tak przynajmniej mniej więcej wynikało z wywiadów a jak będzie to się okaże w każdym razie w większości i tak omawiamy ogólnie ksiązkowe cechy wiedźmińskie a nie Geralta z drugiej strony w wywiadach podkreślana jest odrębność głównego bohatera względem innych wiedźminó no a chyba w jakimś stopniu tylko Geralt był taki choć akurat nie zgadzam sie,że w aż tak diametralnym na jaki jest lansowany.
 
Na przykład kim? Cypiskiem synem Rumcaisa? Czy może samym Rumcaisem? Oj! bajacie panowie bracia rzeczy niestworzone, a ja tu się z was w kułak śmieję, mało z krzesła nie spadając.Oj! bo dajcie wy już pokój onym próżnym dywagacjom, Kto to będzie? Czas pokaże, a nam po co o tym wiedzieć?
 
może mi się źle wydaję ale twórcy już napisali że bohaterem jest geralt ( niepamiętam kiedy ale tak było)
 
ja tam niepamietam zeby ktos powiedzial wprost"tak, to jest Geralt...ten wlasnie jedyny ktory na koniec ksiazki jednak niezginal, bo do tej pory nikt niebyl pewien ale my wam mowimy: TAK!! TO ON!!"jak dla mnie to bedzie cos glebszego...mysle ze podczas gry bedziemy sie starac rozwiazac ta zagadke ale na koniec gry i tak to pozostanie tajemnica....... takie zakonczenie by mi odpowiadalo... nikt by w koncu niebyl pewny kim sie gralo...zakonczenie ksiazki pozostaje bez rozwiazania....P.S: do CDPR---> jesli robicie inaczej to sie na was zawiodlem
 
-> Pistis
CDPR said:
Bohaterem gry jest Geralt - najlepszy i najbardziej znany z wiedźminów....Gracz wcielać się będzie w najbardziej wyjątkowego, najlepszego i najbardziej znanego z nich - Geralta, którego zwą Białym Wilkiem. Mutacje w jego organizmie przebiegły w sposób niekontrolowany, w efekcie jako jedyny z wiedźminów ma zdolność do odczuwania wyższych emocji
CDPR said:
Bohaterem gry jest wiedźmin Geralt - zabójca potworów o legendarnej sławie i zdolnościach, nie tak dobrej jednak reputacji. Niektóre części świata uważają go za bohatera, inne za rzeźnika i mordercę, ale wszyscy są pewni, że jest martwy. Plotka głosi, że został zabity podczas powstania w Rivii. Co więcej, on sam nic nie pamięta i nie wie, co spowodowało jego "zmartwychwstanie"... Zanim gracz odkryję tą tajemnicę, przyjdzie mu nauczyć się wielu umiejętności od nowa, uratować paru przyjaciół, odzyskać Wiedźmińskie sekrety i zabić hordy potworów... Za odpowiednią cenę, oczywiście
Jak będzie do końca nie wiem niemniej jednak bzdura jest pisanie ,że nigdzie nie było napisane ,iż bohaterem jest Geralt ,zresztą wcześniej podałem jakieś argumenty - jak ktoś chce znaleźć kontr to nie ma problemu - czekam
 
Geno said:
Jedna sprawa cały czas piszą ,że to Geralt choć to może i byc ściema bo blizne ma jak Eskel z drugiej jednak strony mają być jakieś retrospekcje bodajże i ukazane dzieje z przeszłości i stzry znajmi - tak przynajmniej mniej więcej wynikało z wywiadów a jak będzie to się okaże w każdym razie w większości i tak omawiamy ogólnie ksiązkowe cechy wiedźmińskie a nie Geralta z drugiej strony w wywiadach podkreślana jest odrębność głównego bohatera względem innych wiedźminó no a chyba w jakimś stopniu tylko Geralt był taki choć akurat nie zgadzam sie,że w aż tak diametralnym na jaki jest lansowany.
good point. Niepotrzebnie się zastanawialismy...
 
dobra teraz moja opinia. ksiazka jest czyms czego na bank nie dadza rady doscignac tworcy gry, ale jesli choc troche zblizyli sie do tego co stworzyl AS to bedzie to kawal dobrej roboty. obawiam sie jednak, ze tworcy nawet nie zaszczycili lektura dziela na ktorego podstawie twoza. chocby tylko tekst ze miecz wiedzmina mimio iz zuzyty jest lepszy od mieczy krzasnoluszkich(faq o ekwipunku) przecież każdy wie ze miecze z mahakamu sa najlepsze a te wiedzminskie mają swoj plus tylko w tyz ze sa z meteorytu a przez to są lżejsze(nie wspominam tu o srebrnych) sihil geralta i jaskolka ciri to klingi gnomie lub krasnoludzkie. wiec bez sciemy prosze tworcow, bo patos jaki roztaczacie moze tylko zaszkodzic "przedefiniowanemu RPG" i ludzie naprawde sie zawioda jesli zrobicie nawet kawal dobrej gry.
 
Top Bottom