Księga nagród nie działa

+
Hej!
Wróciłam do gry po ponad roku nieobecności i mam taki problem, że nie mogę nic wykupić w księdze nagród. Mam kilkadziesiąt kluczy i nie mogę ich wykorzystać, bo kolejne pola w drzewkach się nie chcą odblokować. Wcześniej wszystko działało bez problemów, mam prawie full drzewko potworów, ale obecnie mogę sobie klikać do woli i nic się nie dzieje. Czy ktoś miał podobny problem?
 
Jeśli to drzewko sezonowe być może natrafiłaś na "blokadę" w postaci zadania(pucharek na ścieżkach drzewek nagród) które to trzeba wykonać by móc "klikać" dalej. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
 
Nie za bardzo wiem, co może pomóc w tym wypadku screen, ale zamieszczam. Nie mogę odblokować żadnych kolejnych punktów w księdze nagród - niezależnie od drzewka.
 

Attachments

  • screen.jpg
    screen.jpg
    429.4 KB · Views: 106
A próbowałaś wejśc do - "Zarządzaj instalacją" - "Sprawdź / napraw". Czasami to działa.
 
Jeśli to mobilka można przeinstalować grę. Gdy to nic nie da pozostaje dział wsparcia. Z doświadczenia wiem że trochę na odpowiedź można poczekać.
 
Próbowałam przeinstalować oraz naprawić, ale niestety nic to nie daje:( No nic... spróbuję z działem wsparcia. Dziękuję Wam za odpowiedzi (y)
 

Lexor

Forum veteran
Próbowałam przeinstalować oraz naprawić, ale niestety nic to nie daje:( No nic... spróbuję z działem wsparcia. Dziękuję Wam za odpowiedzi (y)
Może jakoś zmienił się u Ciebie sposób aktywacji kolejnego etapu w drzewkach nagród?
W jaki sposób wcześniej aktywowałaś te etapy i jak próbujesz robić to obecnie?

Kiedy popsuła mi się myszka (nie trzymała stanu wciśniętego przycisku) to nie mogłem korzystać z drzewek do czasu jej naprawy.
 
Last edited:

Gomola

Forum veteran
Zawsze można spróbować też na innym urządzeniu jeśli się ma dostęp, bo wtedy wychodzi czy to problem z kontem, czy z konkretną instalacją.
 
Top Bottom