Kto będzie podkładał głos w Wiedźminie ?

+
Podsumujmy...Co to ja... a, już mam:Geralt- Nauczyć Michaela Ironside'a gadać po polsku i dać mu tę rolę. (To ten ze Splintera, podkładał głos Fisherowi) :pNo... O! k... niech tam będzę Żebrowski. Kojarzy sie z innymi filmami, nie z Witcherem? Obejrzeć sobie tak po 3 razy dziennie Wiedźmina, to przestanie.Jaskier- Szyc, Borys Szyc. Kropka.Triss- Tu was wkurzę... Wspaniała Lady Isabel z HoMM V czyli M. Foremniak :p
 
Pomysł z nauczeniem Ironside'a polskiego jest ciekawy Ale jednak niemozliwy. Już wcześniej pewnie mówiłem, że dla mnie Żebrowski może być - ale najpierw niech Sagę przeczyta jeśli tego nie zrobił ofc. Foremniak... W ostateczności zgadzam się ale może uda się znaleźć kogoś z lepszym głosem. Nie jestem obeznany w polskim aktorstwie to nie mogę powiedzieć kto nadaje się na Jaskra.
 
Foremniakowa jako Triss? Hmmm...Jakos wyglad Triss z barwa glosu Malgosi nie jest dla mnei dobrym powiazaniem :p.
 
Głos Triss musi być jakby to powiedzieć ... podniecający a Foremniakowa nie ma takiego głosu, przynajmniej według mnie.
 
Hmm... a co powiecie na Triss-> Karolina Gruszka, miała już dziewczyna styczność z Wiedźminem, a do Triss jest bardzo podobna (fizycznie i głosowo). Tutaj kilka fotek jakby ktoś nie rozpoznawał po nazwisku:EDIT: I jeszcze coś... Karolinka przyjaźni się z Żebrowskim (po Wiedźminie), i z Szycem (po Oficerze), a jak wiadomo dobra atmosfera w pracy to podstawa :)
 
A ja bym nie liczył na gwiazdy przy podkładaniu głosów. Wyjątkiem będzie może Żebrowski. Do reszty ról pewnie zatrudnią aktorów teatralnych.
 
Fajnie by było gdyby do np. EK wrzucili taką broszurkę ze zdjęciami osób które podłożyły głosy bohaterom.Chodzi mi o fotki w kostiumach i z odpowiednia charakteryzacją
 
Kiedyś leciała kreskówka Eek The Cat. Był dobry odcinek jak kot wbił się do studia i zobaczył że glos jego ukochanej dziewczyny pokłada spasiony motocyklista. Nie chciał bym zobaczyć czegoś takiego w instrukcji do Wiedźmina z Triss Barwa głosu a wygląd osoby mogą zupełnie do siebie nie pasować.
 
Warto tutaj sprostować, że osoby dubbingujące gry CDP to profesjonalni aktorzy, a co za tym idzie nie można o nich powiedzieć, że mają przysłowiową twarz do radia :). Miałem na myśli różnice między kryteriami doboru aktora użyczającego głosu, a aktora mającego przedstawiać konkretną postać.
 
Nie no, a może od razu wziąć i całe biografie tych aktorów w grze umieścić? Osobne DVD. Niee, pomysł do... bani, bo zamiast z postacią, to się będzie ze zdjęciem kojarzyć. Wiecie, ta dyskusja ciut jałowa się robić zaczyna, ale... może Gruszka na Triss się nadaje, ale ja w takim razie do roli Yennefer (jeśli ta się pojawi) typuję Krystynę Czubówną. ;)
 
No wiesz...Ja jak gralem w HoMM'a 5 i slyszalem Izabellę (Foremniakowa) to jakos nie widzialem jej zamiast bohaterki gry xP.Ej mam takie pytanie...Czy Wy (CDPR) bedziecie brali pod uwage (jesli chodzi o dubbing) nasze opinie i nasze pomysly? Czy powiecie sobie "aha! dla wiekszosci osob to Zebrowski powinien byc Geraltem to skolujemy jego!" ?
 
Ja myślę że Edyta Herbuś dałaby radę- fajny ma głos... myślę że spokojnie zmoduluje na taki z seksapilem ;D
 
Top Bottom