"Kto wie, co może się tu kryć?" - BUG czy nieogarnięcie?

+
Hej,
mam problem, mianowicie został mi ostatni "znacznik" na mapie do wykonania i zdaje się, że sprawy nie mogę ruszyć. (PS4)

Znajduje się on w JAPANTOWN, problem polega na tym, że kiedy docieram w wyznaczone miejsce żaden fixer do mnie nie dzwoni (no ale ok, zdarzało się też tak), więc według mapy powinienem przedostać się do wnętrza zaznaczonego budynku. Niestety wszystkie drzwi (około trzech), za którymi widać przeciwników oraz wyglądających na takie, przez które można przejść, pozostają dla mnie niedostępne. Po prostu nie pokazuje mi się żadna opcja interakcji - ani że "zamknięte", ani żebym użył jakiejś specjalności, nic.

I tutaj pojawia się pytanie: czy to sprawa bug'a, czy po prostu powinienem zrobić coś jeszcze, na co zwyczajnie nie wpadłem?

PROŚBA: Baaardzo uprzejmie proszę, jeżeli komuś widnieje jeszcze ów znacznik na mapie, niech się w wolnej chwili tam karnie i zobaczy, czy może przedostać się do wnętrza budynku oraz ukończyć misję, a jeżeli tak, to co trzeba zrobić, żeby się udało. Będę niezmiernie wdzięczny! :)
 

Attachments

  • 20201228_115346.jpg
    20201228_115346.jpg
    3.6 MB · Views: 224
  • 20201228_115417.jpg
    20201228_115417.jpg
    3.6 MB · Views: 262
  • 20201228_115714.jpg
    20201228_115714.jpg
    3.6 MB · Views: 243
  • 20201228_115756.jpg
    20201228_115756.jpg
    3.1 MB · Views: 253
Jak nie drzwiami... to próbuj oknem albo przez dach :)

Heh, dachem próbowałem (jeżeli masz na myśli drzwi na dachu, to również nie ma tam żadnej opcji interakcji), analogicznie z oknami. Próbowałem również wywabić tych dziadów wewnątrz, żeby sami wyszli i otworzyli drzwi, ale cwaniaki się nie ruszają. ;-)
 
Hej.
To misja z uwolnieniem netrunnerki?
Jeśli możesz otwierasz na dole bramkę, albo przeskakujesz.
Na dachu na końcu w rogu schodzisz na balkon.

Zielony znacznik(ledowa linia) nad drzwiami to symbol, że te sa się otworzyć.
 

Attachments

  • drzwi1.png
    drzwi1.png
    3.5 MB · Views: 195
  • drzwi2.png
    drzwi2.png
    2.3 MB · Views: 188
  • drzwi3.png
    drzwi3.png
    1.8 MB · Views: 189
Hej.
To misja z uwolnieniem netrunnerki?
Jeśli możesz otwierasz na dole bramkę, albo przeskakujesz.
Na dachu na końcu w rogu schodzisz na balkon.

Zielony znacznik(ledowa linia) nad drzwiami to symbol, że te sa się otworzyć.

Czyli jednak mam questa zbugowanego, nie mogę tych drzwi otworzyć. Niemniej baaardzo dziękuję za pomoc!

PS: A jakiś fixer dzwonił do Ciebie jak zbliżyłeś się do misji, czy po prostu wbiłeś do środka?
 
Których nie możesz otworzyć?

Niestety żadnych. Wspomniane przez Ciebie diody palą się u mnie na czerwono... a ponowię pytanie: jakiś zleceniodawca odezwał do Ciebie w sprawie tej netrunnerki, czy po prostu wbiłeś do środka?
 
Ciekawe zjawisko, tak jak mówiłem znak "?" wisi mi na mapie (quest od Wakako). Podchodzę do miejsca z najrózniejszych stron, czekam x minut i nie otrzymuję od Wakako telefonu rozpoczynającego questa (drzwi bloku pozostają zamknięte). Niemniej jak z któregokolwiek miejsca na mapie zadzwonię do Wakako i rozpocznę jakąkolwiek rozmowę, to ten własnie znak zapytania zamienia mi się na symbol "człowieka do uratowania". Niestety znaczek na mapie się zmienia, ale drzwi wciąż pozostają zamknięte.

Ewidentnie jakiś BUG... ;/
Post automatically merged:

UP z nadzieją, że ktoś miał podobnie i znalazł rozwiązanie w sytuacji, gdy fixer nie dzwoni do Ciebie z questem kiedy jesteś w pobliżu znacznika. ;-)
 
Last edited:
U mnie to samo, wszystkie drzwi zamknięte - i te na dachu, i te na balkonie gdzie gość rozmawia przez telefon i te które powyżej dodaliście na screenie. Nikt do mnie nie dzwoni, pojechałam bezpośrednio do Wakako to znak zapytania zmienił mi się na znaczek, że trzeba tu kogoś uratować, niestety w Dzienniku jest nadal tylko tytuł, że nie wiadomo co się tu może kryć i nic więcej. To jest misja "Ciepło cieplej", którą miał naprawić hotfix 1.5, jak widać nie naprawił wszędzie.
 
U mnie to samo, wszystkie drzwi zamknięte - i te na dachu, i te na balkonie gdzie gość rozmawia przez telefon i te które powyżej dodaliście na screenie. Nikt do mnie nie dzwoni, pojechałam bezpośrednio do Wakako to znak zapytania zmienił mi się na znaczek, że trzeba tu kogoś uratować, niestety w Dzienniku jest nadal tylko tytuł, że nie wiadomo co się tu może kryć i nic więcej. To jest misja "Ciepło cieplej", którą miał naprawić hotfix 1.5, jak widać nie naprawił wszędzie.

No to fakt, mam identyczną sytuację. Pisałem tydzień temu ponownie w tej sprawie do supportu, wciąż czekam na odpowiedź. Dam tutaj znać jak odpiszą.
 
Otrzymałem dzisiaj odpowiedź z supportu. Parafrazując napisali, że "na tą chwilę nie mają żadnych informacji, którymi mogliby się ze mną podzielić" i zachęcili do śledzenia CDPR na facebooku i twiterze. ; )
 
Ja miałem na PC inny problem z tym questem. Wszedłem przez drzwi, wybiłem wszystkich, ale Wakako się nie skontaktowała i nie mogłem ruszyć netrunnerki.
A przy drugim przechodzeniu gry od początku było już wszystko ok.
 
Top Bottom