Kulisy tworzenia zwiastuna filmowego Cyberpunk 2077

+

Vattier

CD PROJEKT RED


CD PROJEKT RED i Goodbye Kansas Studios przedstawiają kulisy tworzenia zwiastuna filmowego Cyberpunk 2077.

… kamera, akcja!


 
Dla graczy takie rzeczy są zazwyczaj nieciekawe ale to się bardzo fajnie oglądało zwłaszcza z tym utworem muzycznym.
 
Ten materiał zrobił mi bardziej niż trailer :D Przekozacka muzyka! I te zamrożone ujęcia też fantastycznie się prezentowały. Oj gdyby były takie figurki... :p
 
Łał jestem pod wrażeniem, montaż i muzyka robią robotę. Redzi cały czas dorzucają do pieca :ok:
 
Ten materiał zrobił mi bardziej niż trailer :D Przekozacka muzyka! I te zamrożone ujęcia też fantastycznie się prezentowały. Oj gdyby były takie figurki... :p
Dokładnie xD Gdyby była taka figurka np jak w głównym poście xD W ogóle jak w przypadku W3 może będą figurki później.
 
Mega, zrobiło to większe wrażenie niż ostatni gameplay ;) Epicko wyglądały te ujęcia, no i oczywiście fantastyczna muzyka ;)
 
Jakość wykonania to klasa światowa. Szkoda, że modele "ingame" nie wyglądają tak szczegółowo (mówię tu o teksturze skóry), nie mówiąc już o mimice, która w grze, sądząc po dostępnych materiałach, wydaje się tylko przyzwoita.
 
Jakość wykonania to klasa światowa. Szkoda, że modele "ingame" nie wyglądają tak szczegółowo (mówię tu o teksturze skóry), nie mówiąc już o mimice, która w grze, sądząc po dostępnych materiałach, wydaje się tylko przyzwoita.
Może będzie tryb "extreme" a propos tekstur xD Chociaż przypuszczam, że gra w 4k mocno zjedzie karty graficzne i to bez opcji RT On
 
Jeśli chodzi o modele postaci to te ważniejsze nie wyglądają źle oprócz Keanu. Swoją drogą śmieszne, że niby jego model nie jest ukończony a go pokazują. Tak samo jak niby nie chcą spoilerować stąd te popłuczyny w postaci "Dogłębnego spojrzenia", a w trailerze CGI pokazali śmierć Jackiego. Troszkę się to kupy nie trzyma.
 
Też nie potrafię tego zrozumieć. Pokazują model Johnego po wylewie, sypią spoilerami tam, gdzie im wygodnie, jakieś dziwne tłumaczenia co do gameplayu. To może wskazywać na chaos i naciski w studiu, gdzie marketingowcy koniecznie chcą mieś jakiś asset, nie ważne w jakim stadium produkcji się znajduje.
 
Zajebisty ten filmik. Tak jak chyba większości podoba mi się bardziej niż ostatni gameplay. Naprawdę super :).
 
Top Bottom