Kup Pan cegłe

+
iwonex said:
Edit: skoro wpadka, to wpadka - ale dziwi mnie jedno w niej - na podstawie TEGO filmiku ludzie z Bioware stwierdzili, że to najlepszy system walki? Kpina...Przecież wcześniejsze filmiki były dużo lepsze, bo oponenci jakoś tam próbowali sie bronić....
na podstawie prezentacji z E3 to stwierdzili.
 

jiti

Forum veteran
MasPingon said:
To było bardzo biedne, czym akurat nie zaskakujesz. Widze Dziadu, że taki z ciebie spec od kontaktów z community jak ze mnie łyżwiarz figurowy. Atakujesz, ze swoim nieocenionym poczuciem humoru, moją osobe dwa razy w jednym poście. Masz jakiś wyraźny powód? Zirytowałeś się strasznie tym co napisałem? Chcesz przez to powiedzieć, że się z tym nie zgadzasz? Jako moderator powinieneś chyba wiedzieć, że problemy osobiste załatwia się za pomocą pw, ale najwyraźniej to też dla ciebie sztuka.Jakby co to zapraszam, wyżal mi się. Btw uważasz, że to jest doczepianie się na siłe? Wojny na argumenty to się faktycznie z tobą nie da wygrać
Co do ataku na Twoją osobę to sam w życiu bym się nie domyślił że Dziadu ma taki zamiar gdybyś nie napisał (ja to raczej odebrałem jako żart - co najwyżej złośliwość, a nie atak)A co do wojny na argumenty to jakich innych oczekiwałeś niż te że filmik na którym opierasz większość swych zarzutów(pierwszy post tego tematu) jest przestarzały i nieaktualny i tego że główny nacisk w promowaniu gry kładzie się na walkę i grafikę bo to przyciągnie więcej klientów? Dla mnie to Ty nie umiesz prowadzić wojny na argumenty bo w chwili gdy uzyskujesz konkretną odpowiedź (bo dla mnie ta riposta Dziada taką jest) mówisz że to był jedynie atak na Twoją osobę i jak pięcioletnie dziecko odwracasz się plecami i mówisz "A z nimi to się gadać nie da)PS Dla mnie to Twój post był bardziej atakiem na osobę Dziada nisz post dziada na Twoją.
 
1 Jasne, że to żart. Ja przecież też żartowałem odpowiadając Dziadowi, dlatego tak sympatyczna atmosfera się zrobiła.2 Większość zarzutów opieram na ostatnim gameplayu? O jakich zarzutach piszesz? Bo wydaje mi się, że nie zrozumiałeś na czym polega problem. Ostatni gameplay ma akurat małe znaczenie
 

jiti

Forum veteran
MasPingon said:
1 Jasne, że to żart. Ja przecież też żartowałem odpowiadając Dziadowi, dlatego tak sympatyczna atmosfera się zrobiła.
I wszystko się wyjaśniło A tak na serio to nadal nie rozumiem dlaczego o te dwa zdania tak Cię oburzyły ale zostawmy tę sprawę...
MasPingon said:
2 Większość zarzutów opieram na ostatnim gameplayu? O jakich zarzutach piszesz? Bo wydaje mi się, że nie zrozumiałeś na czym polega problem. Ostatni gameplay ma akurat małe znaczenie
Dobrze wiem o co Ci chodzi - zbyt wielki populizm ze strony PRu. Co nie zmienia faktu że gdy jechałeś na walkę Twoim argumentem wiodącym był ten właśnie filmik.żeby nie być gołosłownym:
MasPingon said:
z gameplayów można wynieść obraz zwykłej siekanki oszołomionych jakimś stuffem przeciwników
MasPingon said:
Nie przeskodziło to CDP wypuścić kolejnego gameplaya ukazującego pięknie ruszającego się Geralta pośród bandy biegających wokół niego samobójców.
A co do populizmu Dziada i innych to mogę tyle powiedzieć że mimo tego ze on jest i ja go widzę to jestem bardzo optymistycznie nastawiony do projektu TW, tzn. Nie dali mi jeszcze powodów żeby im nie zaufać - jak wyjdzie zwykła siekanka do też dostaniesz mój łuk i topór i co tam jeszcze mam, na razie wybacz ale będę w przeciwnym obozie tych na "TAK" (3xTak)
 
No patrz, a mi się wydawało że chodzi o brak zdecydowania i konsekwencji w kreowaniu wizerunku gry. Poza tym nigdy nie twierdziłem, że Wiedźmin będzie grą h&s i nie jestem w żadnym obozie. Przytaczam jedynie opinie graczy i prasy.Mam wrażenie, że niektórzy mają w oczach sitko i dociera do nich 25% informacji
 
Ta cała kłótnia to jeden wielki nonsens... Mas.. czepiasz się szczegółów... Nie będę Ci wymieniał tysiąca tytułów, gdzie ludzie z firm mówili że będzie to i to a było tylko to :) Myślisz, że twórcom łatwo określić jaka jest gra? Wyobraź sobie, że tworzysz grę, co chwilę wymyślasz coś nowego co wyklucza, że ta gra jest h&s, potem coś co wyklucza, że gra jest będzie cRPG Redefined aż w końcu gra staje się action - RPG i takie jest ciężkie życie takiego twórcy gry... I nie mówię, że mam klapki na oczach, wiele rzeczy w grze mi się nie podoba, ale zniosę to jakoś.. Nie ma gier doskonałych, nawet Morrowind miał jakieś tam wady :)A ja cały czas o tym Morq....
 
Masz racje, dalsza dyskusja nie ma sensu, bo wygląda tak:- Ona jest za wysoka- Według mnie jest ok, choć faktycznie mogłaby zrzucić troche wagi- Przecież nie o tym mówie, chodzi mi o..- Czepiasz się, zobacz-tamta jest jeszcze grubsza
 
Uważaj Mas bo zaraz Dagon napisze Ci,że jesteś chamem Jesli chodzi o temat to mnie się bardzo podoba ,że jest taki bufor pomiędzy opiniami optymistycznymi a tymi mniej.Niestety na razie jeśli chodzi o kwestie stricte dotycząca gry to jest posucha więc się nie wypowiem...Jeśli chodzi o strategię promocyjna gry to cóż - nie obserwuje na tyle rynek aby wyciągać jakieś mocne wnioski, niemniej jednak ciekawie się czyta ten temat i niektóre wypowiedzi - przynajmniej jest to treść warta poświęcenia chwili. E:Dodam tylko,że rzeczywiście sam nie wiem do tej pory jaką grą ma być/jest wiedźmin, ciężko wykminić, trochę jak z przeglądaniem menu, wiem,że będzie drób tylko nie wiem w jakiej postaci...
 
Mas - ty chamie.... Eeee.. tego chciałeś Geno? :) Do usług... < Tak na serio, nie uważam ze Mas to cham, poprostu ma zły dzień>Temat jest bardzo ciekawy, czy ja powiedziałem, że temat jest bez sensu? To kłótnia jest taka :> Bo z postu na post wyczuwam, że bez ofiar się nie obędzie :p Medic...Przyznaję Geno rację - nie sposób wymyśleć co z tej gry się wykluje, coś w stylu Kulfon co z Ciebie wyrośnie...
 
No i wszystko zrozumiale (to co napisal Dziadu). Jesli ten Gameplay ma juz prawie polroku... heh co jak co ale nie mamy co sie wtedy wkurzac. Miejmy nadzieje ze te asset packi (i nowe gameplay'e) zrekompensuja nam wszystko :).
 

jiti

Forum veteran
MasPingon said:
No patrz, a mi się wydawało że chodzi o brak zdecydowania i konsekwencji w kreowaniu wizerunku gry
A słownik języka polskiego to radzę wziąść bo nie wiem czy wiesz ale to właśnie niezdecydowanie(w tym przypadku) nazywamy populizmem (tzn. w kręgu ludzi którzy lubią Fallouta mówi się ze będzie podobna do tegoż, w kręgu ludzi którzy lubią H&S mówi się że będzie nacisk na walkę itp.)(ogólnie populizm to mówienie ludziom to czego akurat chcą usłyszeć - to tak dla nie wiedzących)
MasPingon said:
Poza tym nigdy nie twierdziłem, że Wiedźmin będzie grą h&s i nie jestem w żadnym obozie.
Z tym obozem to miałem tylko zamiar wyśmiać ludzi którzy coś takiego zasugerowali, pisząc pod Twoimi postami rzeczy typu "masz mój topór" itp, wydało mi się to naprawdę śmieszne (znaczy te posty) więc nie bież tego do siebie.
 
... i mój miecz(oraz cnotę )Dziadu, niedługo to ponoć ma być koniec świata. To ciągłe "soon, soon soon sooon soooooon" robi sie zaj******e nudne.
 

jiti

Forum veteran
MasPingon said:
Jak więc sam widziszs jeśli kończą Ci się argumenty potrafisz tylko wyśmiać- normalka. A tak ciekawa dyskusja się zapowiadała no cuż...Edit: Swoją drogą świetny obrazek
 

jiti

Forum veteran
Genesis said:
Jak na ten moment jeszcze nikt nie podważył poprzednich ._>
Dziadu said:
Gameplay, który pojawił się ostatnio został niestety niefrasobliwie wypuszczony przez Atari - był to materiał wewnętrzny nagrany 5 miesięcy temu. Duży błąd, z którego musimy się teraz tłumaczyć. W najbliższym czasie wypuścimy nowy gameplay i będzie można zobaczyć różnicę. A więc tu się zgadzam z opiniami, że nie był to dobry filmik.
Dziadu said:
Pokazywanie walki i grafiki jest po prostu metodą dotarcia do dużej ilośći graczy na całym świecie (również Atari jest tym zainteresowane i proszą o takie materiały!).
Jak dla mnie to są wystarczjące kontrargumenty, może jestem naiwny ale jak wspomniałem nie mam powodów żeby nie wieżyć chłopakom z CDPR. (choć filmik z pokazanymi innymi walorami gry niż walka to bym sobie obejzał)
 
Elwer said:
... i mój miecz(oraz cnotę )Dziadu, niedługo to ponoć ma być koniec świata. To ciągłe "soon, soon soon sooon soooooon" robi sie zaj******e nudne.
Nic nie poradzę. Gra przewidziana jest na wrzesień i niestety wiele rzeczy z nią związanych przez pewien czas ma i będzie mieć status "soon" Przypominam, że nie mamy jako CD Projekt obowiązku informowania o niczym (choć pewnie Mas wraz z ekipą "toporów" i "łuków" znaleźli już na nas odpowiednią teczkę ). Zawsze powtarzam - i tak pokazujemy bardzo dużo. W porównaniu z większością innych produkcji jest lepiej niz dobrze. Dlatego pozwólcie nam zachowac przynajmniej część rzeczy na statusie "soon":)
 
Top Bottom