Lagi Wiedźmin 2

+
Lagi Wiedźmin 2

Cześć, mam 3-20fps w wiedźmnie 2.
Specyfikacje:
-AMD athlon X2 6000+
-8gb ramu
-Nvidia gt 610 2gb

---------- Zaktualizowano 17:24 ----------

A i gra kupiona na steamie.
 
Cześć, mam 3-20fps w wiedźmnie 2.
Specyfikacje:
-AMD athlon X2 6000+
-8gb ramu
-Nvidia gt 610 2gb

---------- Zaktualizowano 17:24 ----------

A i gra kupiona na steamie.
Cześć, ja mam 40 fps. Gra kupiona w sklepie.
 
Okej to ja spróbuje pobrać na gog wpiszę kod ze steam który mi pokazuje jak włączam grę, jak coś da to powiem. :3

---------- Zaktualizowano 17:52 ----------

Cześć, ja mam 40 fps. Gra kupiona w sklepie.
Ale masz takie same specyfikacje?
 
Okej to ja spróbuje pobrać na gog wpiszę kod ze steam który mi pokazuje jak włączam grę, jak coś da to powiem. :3

Raczej możesz się nie męczyć. Twoja karta graficzna jest po prostu zdecydowanie za słaba niestety. Nikt ci nie poda recepty na naprawę tego stanu rzeczy poza wymianą sprzętu rzecz jasna.
 
Ale masz takie same specyfikacje?
Nie. Chciałem zwrócić twoją uwagę na fakt, że poza podaniem specyfikacji nie napisałeś nic więcej. Byłoby miło, gdybyś chociaż napisał, czego oczekujesz od nas (np. pomocy w tym, że gra wg ciebie powinna działać lepiej). Bo w tej chwili to takie trochę "ani be, ani me" :p

Ja przychylam się do zdania wyrażonego przez @Yakin, że na tej konfiguracji na więcej bym nie liczył.
 
Karta graficzna i procek spełniają minimalne więc powinny być normalne fps a nie spadki z 20 na 3 i tak w kółko.

---------- Zaktualizowano 19:11 ----------

Nie. Chciałem zwrócić twoją uwagę na fakt, że poza podaniem specyfikacji nie napisałeś nic więcej. Byłoby miło, gdybyś chociaż napisał, czego oczekujesz od nas (np. pomocy w tym, że gra wg ciebie powinna działać lepiej). Bo w tej chwili to takie trochę "ani be, ani me" :p

Ja przychylam się do zdania wyrażonego przez @Yakin, że na tej konfiguracji na więcej bym nie liczył.
No nie dziwne że napisałem że mam 2-20 fps.

---------- Zaktualizowano 19:12 ----------

A i jeszcze dodam że w wiedźminie 3 mam stałe ok.30fps bez spadków dużych a w wieśku 2 max 20 i spadek do 3
 
Karta graficzna i procek spełniają minimalne więc powinny być normalne fps a nie spadki z 20 na 3 i tak w kółko.

Ta karta z tego co sprawdzałem nie spełnia niestety minimalnych wymagań. Ma bardzo słabą szynę pamięci. Wynik 30 fps w W3 przyznam szczerze mnie zadziwia, bo ze względu na słabość tej karty ciężko nawet znaleźć wyniki jej testów w grach.
 
Możesz odpalić grę za pomocą GeForce Experience? Program powinien zoptymalizować odpowiednio grę. Mógłbyś też sprawdzić oprócz ilości klatek, wykorzystanie CPU i GPU oraz temperatury. W jakiej rozdzielczości odpalasz grę? Ma ona duży wpływ na wydajność.
 
Dobra naprawiłem. Kombinowałem w plikach i cienie ustawiłem na 0 czyli wygląda jak gówno ale 70fps jest.
 
Dobra naprawiłem. Kombinowałem w plikach i cienie ustawiłem na 0 czyli wygląda jak gówno ale 70fps jest.

Dodatkowo możesz sobie zamontować wiatraczek na kartę graficzną koszt 10 zł i temperatury Ci się poprawią :)
 
Top Bottom