Łapcie concept arty!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Jesteście ciekawi jak wyglądały początki pracy nad zwiastunem? Mamy dla Was kilka concept artów!

Ciemne Interesy



Życie Ulicy



Trauma Team w Akcji



"Nie tak łatwo mnie zabić!"



Na Czerwonym Dywanie

 
Last edited:
Rewelka. Aż ociekają klimatem grafik ze starych Fantastyk. Wracają wspomnienia, gdy jako dziecko wertowałem te gazetki z zapartym tchem, co i rusz natykając się na bardzo nieprzyzwoite obrazki... ;) Doceniam dbałość o oddanie tego niepowtarzalnego ducha. Fajnie będzie znaleźć się "fizycznie" w tym przerysowanym, nieco kiczowatym świecie.
 
Wie ktoś może, gdzie można znaleźć jakieś tapety w formacie 21:9? Mam taki monitor i byłoby fajnie przygarnąć odpowiedni cyberpunkowy zestaw.

Póki co, używam powyższych konceptów z wypełnieniem ekranu i i tak wyglądają świetnie. :)
 
Ładne :)...

Tego pana z mechem znamy od lat, a "życie ulicy" wygląda jak art wyciągnięty z GTA ale i tak klimat jest.
 
Rewelka. Aż ociekają klimatem grafik ze starych Fantastyk. Wracają wspomnienia, gdy jako dziecko wertowałem te gazetki z zapartym tchem, co i rusz natykając się na bardzo nieprzyzwoite obrazki... ;) Doceniam dbałość o oddanie tego niepowtarzalnego ducha. Fajnie będzie znaleźć się "fizycznie" w tym przerysowanym, nieco kiczowatym świecie.
Kurczę, miałam identyczne skojarzenia. Niekoniecznie szukałam nieprzyzwoitych obrazków ;p, ale kreska w ogólnym ujęciu wygląda faktycznie podobnie i robi "oldskulowy" klimacik, aż miło.
 
Top Bottom