Łatka 1.07 - Lista zmian

+
Bez sensu jest jednoczesne dodawanie skrzyni i zabieranie wagi tych przedmiotów... z jednej skrajności w drugą, teraz przeciążenie postaci zapewne będzie bardzo trudne (chyba że podnosi się dosłownie wszystkie graty, co prowadzi zwykle do nadmiaru gotówki, której i tak nie brakuje), równie dobrze można było wywalić je w ogóle. No ale cóż, casualizacja...
No dobra, w takim razie po co teraz skrzynia, jeżeli to właśnie te materiały zajmowały 3/4 wagi.
A ekwipunek zapełniał ci się szybko, bo połowa jego wagi to składniki alchemiczne i rzemieślnicze.
Wejdźcie do ekwipunku i zobaczcie wagę tych składników alchemicznych i rzemieślniczych. Tak, waga wszystkich to obecnie tylko 0,01. Gratuluję, jeśli potraficie tym zapchać 3/4 pojemności ekwipunku.
 
Wejdźcie do ekwipunku i zobaczcie wagę tych składników alchemicznych i rzemieślniczych. Tak, waga wszystkich to obecnie tylko 0,01. Gratuluję, jeśli potraficie tym zapchać 3/4 pojemności ekwipunku.
Yhym, tylko nosząc tysiące przedmiotów z tych 0.01 robi się duża liczba. W takim razie co zapycha ekwipunek jak właśnie nie to?
 
A i tak będzie u wszystkich ból, że zabrano im wagę 0.01 :) To tak, jak dodanie 5 expa za szare - nieodczuwalne skutki.
 
Nie nosisz tysięcy przedmiotów, a setki. Nie masz więcej niż około czterdziestu kilogramów wszystkich składników. Ekwipunek zapychają bronie, zbroje i rupiecie.
Nie noszę dodatkowych broni i zbroi, bo je sprzedaję. Tak samo z rupieciami. A pomimo tego i tak mam wagę w okolicy 120/160. W sumie jedyne co mi może zapychać to jedzenie i książki, jeżeli nie składniki. No i aktualnie noszony set.
 
Last edited:
No nieźle się panowie zapowiada. Tylko jedno pytanie, czy przez ten tekst:
  • Naprawiono błąd, który czasami uniemożliwiał graczom progresję głównego wątku po zakończeniu zadania Dorwać Juniora, zwłaszcza po wizycie w obozie Vernona Roche'a.
Mam rozumieć, że aktywność "Spotkaj się z Vernonem Rochem w obozie partyzantów" z questa Dorwać Juniora, będzie już dobrze działała. Nie będzie problemu z brakiem filmiku z Hortensjo i nad Rochem pojawi się przycisk interakcji?(Temat: [Bug] Roche w Wparcie techniczne - za mało mam postów by dać linka) Czy może chodzi o jeszcze jakiegoś innego buga?
 
Czy gdzieś jest opisane jak wgrać update? odpalam gog galaxy i grę ale nic się nie dzieje i wersję mam ciągle .6, nie moge znaleźć odpowiedniego przycisku, w konfiguracji gog mam automatyczne aktualizacje zaznaczone.

EDIT:
a sorry nie doczytałem, jeszcze nie opublikowana łatka :)
 
Last edited:
Czy gdzieś jest opisane jak wgrać update? odpalam gog galaxy i grę ale nic się nie dzieje i wersję mam ciągle .6, nie moge znaleźć odpowiedniego przycisku, w konfiguracji gog mam automatyczne aktualizacje zaznaczone.
Być może dlatego, że 1.07 jeszcze nie wyszedł ;)
Nie jest nawet jeszcze znana dokładna data wypuszczenia patcha
 
Dwie małe uwagi odnośnie samej rozgrywki

1. Jest bardzo wiele ciekawych modeli NPC, zatem czemu 90% kupców wygląda identycznie? To już ci, sprzedawcy z którymi nie możemy handlować wyglądają o wiele bardziej oryginalnie.
2. Podczas rozmów inicjujących grę w gwinta z trzecioplanowymi NPC, brak jakiejkolwiek interakcji z ich strony. Lekkie skinienie głową, grymas... Żywa istota reaguje werbalnie. Brakuje zatem odpowiedz w styl: "To zagrajmy", "Ogram cię do naga", "Jestem mistrzem dzielnicy. Nie masz szans" itp, itd.
 
U mnie ostatnio dwa razy wystąpił taki problem, że po rozmowie z Hammondem (zadanie "Po nitce do kłębka") gdy chciałem użyć szybkiej podróży żeby dostać się do jakiegokolwiek innego miejsca poza Skellige, podczas ekranu ładowania wyrzucało mnie do pulpitu. Musiałem wykonać na Skellige jakieś inne zadanie i wtedy problem znikał.
 
Łatka miała chyba pojawić się w tym tygodniu, no nie? Pewnie przedłuża się przez certyfikacje na konsolach. Mam nadzieję, że w poniedziałek lub maksymalnie we wtorek ujrzę patcha na Xbox Live.
 
W między czasie napatoczyłem się na dwa kolejne błędy o których już pisano, a w rozpisce poprawek łatki 1.07 ich nie widzę. Mianowicie zadanie Jaskinia Snów która choć początkowo była zaliczona jako zakończona, to po zadaniu Królewski gambit staje się zadaniem nieukończonym. Drugim upierdliwym błędem jaki na jaki się natknąłem wczoraj to błąd w zadaniu Egzamin z alchemii. W momencie kiedy zadanie to otrzymujemy od niziołka w Redanii nie znika żółty wykrzyknik z druida od którego moglibyśmy też dostać to zadanie, a że nie można już do niego zagadać wykrzyknik nie znika :( Mam jednak nadzieję, że łatka 1.07 usunie te błędy skoro zgłaszane były wielokrotnie wcześniej (jak sprawdziłem na forum), a ich rozwiązanie raczej nie powinno być trudne (w końcu to klasyczny "if...else").
 
Mogliby chociaż twittnąć info kiedy można się spodziewać łatki. BTW. Jeśli łatka wyjdzie jednocześnie na wszystkie platformy to się okaże że 'gadanie' z forum eng o tym że PC czeka na konsole okaże się prawdą.
 
Mogliby chociaż twittnąć info kiedy można się spodziewać łatki. BTW. Jeśli łatka wyjdzie jednocześnie na wszystkie platformy to się okaże że 'gadanie' z forum eng o tym że PC czeka na konsole okaże się prawdą.
Nie trzeba mieć magistra żeby wiedzieć, że łatka na PC czeka na konsole.
 
Dokładnie, żeby się tego dowiedzieć wystarczy przeczytać tytuł posta o zapowiedzi update'u ("Idź do pierwszego nowego posta Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!") oraz przypomnieć sobie, że ostatni patch konsolowy miał numerek 1.05.

I jak już pisałem w innym wątku - obstawiam, że największym newsem tego tygodnia będzie ogłoszenie daty premiery patcha.
 
Top Bottom