Łatka 1.10 - Lista zmian

+
@Marcin Momot Dużo osób (w tym ja) ma problem z zakończeniem zlecenia "Najgroźniejszy potwór na Skellige" na PS4, z powodu bugu z "dygającym wilkołakiem". Czy wiadomo coś o poprawce?
 
Łatka pojawiła się w bibliotece GOG, ale po zmianie języka na polski nadal widnieje poprzednia wersja...

@Marcin Momot

Nie będzie żadnych problemów jeśli pobiorę tę aktualizację z zakładki english i zainstaluję na wersji polskojęzycznej?
 
Last edited:
Pobrało 155mb i umarło...chyba będzie trzeba zaopatrzyć serwery GOG-a w więcej chomików :D.
 
Po co, i tak ludzie go udostępnią za jakąś chwilę.
Jak uda się im ściągnąć.
U mnie Galaxy nawet się nie loguje. No cóż, trzeba będzie drzeć nad ranem. Może będzie mniejszy ruch.
Swoją drogą, forum też czasowo ledwo zipie, a ruch wcale nie taki duży. No chyba, iż nie lubi mojego IP :>

Nie moonwalk, tylko...
Ok, you win ;)

@Marcin Momot - półpodskoki bądź jak ktoś woli odpalanie "motóra" przeszło już właściwie do legendy. Taki pozytywny przerywnik w radosnej eksploracji :)
 
Last edited:
Na Steam'ie 6.4GB :p Pobrane już - pierwsze co mnie zdziwiło - wsysnęło mi juki i klapy Płotki :O
 
Na PS4 ponad 17GB, ale jak na razie płynnie idzie. Jak na razie widzę nowe pucharki.
 
Ciekawe z czego pochodzą różnice w rozmiarach plików. Ja na PC 17 GB, a druga osoba na tej samej platformie z tym że na Steamie 6...
 
Top Bottom