Launcher w języku angielskim

+
Launcher w języku angielskim

Witam,
Przeszukałem google i to forum w poszukiwaniu takiego tematu i były jedynie podobne, dotyczące zmienionego języka w logu, menu, bądź w grze. U mnie natomiast występuje język angielski w launcherze. W całej reszcie gry wszystko jest po polsku. Grę mam zaktualizowaną do najnowszego patcha, w wersji z modami Scabbard, FCR i Powrót Białego Wilka. Gdy pierwszy raz grałem w Wiedźmina (przed wydanie ER) to na 99% jestem pewny, że launcher był po polsku. Gdy 2 lata temu instalowałem go ponownie już na pewno był po angielsku. Teraz postanowiłem zainstalować go podobnie by przejrzeć zmiany poczynione przez mody i stwierdziłem, że może ktoś tu na forum zna odpowiedź jak wrócić do polskiej wersji launchera.
Pozdrawiam
 
U mnie przy instalacji edycji rozszerzonej język launchera również zmienił się na angielski, ale to raczej nie ma znaczenia. W opcjach gry można ustawić język polski, więc nie widzę problemu tylko z anglojęzyczną wersją okienka uruchamiania gry... aż tak Ci przeszkadza?
 
Miałem ten sam problem ale łatwo go rozwiązać. Wystarczy w plikach gry w folderze "Launcher" usunąć folder "en", a nazwę folderu "pl" zmienić na "en" i launcher jest po polsku.
 
Top Bottom