Letho - Królobójca - dlaczego ?

+
Letho - Królobójca - dlaczego ?

Nadal nie wiem dlaczego... co kierowało Letho aby zabić Dethmolda i Foltesta ? W zależności jak się przechodzi grę - niby z winy Nilfgaardu, niby z winy Loży, niby pod wpływem Elfów, niby pod wpływem ratowania szkoły żmiji lub też z własnego widzi misię... Każda opcja jest dosyć dziwna i nie poważna jak na takiego wiedźmaka...
 
A nie dlatego, że Cycorz Nilfgardu obiecał odnowić szkołę Żmii ? Zależało mu na tym, Elfy i Loża nic do tego nie mają bo wykorzystał je do osiągnięcia właśnie tego celu :D. Brak domu, tylko w szkole czuł się dobrze, nawet gdy po oblężeniu z nim pogadasz, wspomina o chwilowym pobycie.
 
Vistula77;n9870421 said:
Nadal nie wiem dlaczego... co kierowało Letho aby zabić Dethmolda i Foltesta ? W zależności jak się przechodzi grę - niby z winy Nilfgaardu, niby z winy Loży, niby pod wpływem Elfów, niby pod wpływem ratowania szkoły żmiji lub też z własnego widzi misię... Każda opcja jest dosyć dziwna i nie poważna jak na takiego wiedźmaka...

No ostatecznie za wszystkim stał Cesarz Emhyr, który potrzebował osłabionej północy, pewnie trudno jest odmówić cesarzowi, ale jakby Letho nie chciał sam z siebie zabijać to pewnie by to inaczej rozwiązał. Po prostu pasowała mu ta opcja i widział w tym swój interes, bo jakby nie patrzeć oprócz góry mięśni, to jedna z bardziej rozsądnych postaci.
 
Fakt, ale fabuła gry jakoś nie pokazuje tego wprost. Jeśli ktoś przeoczy jedną istotną wypowiedź to trzeba grzebać w "dzienniku Jaskra". Ten waćpan : https://www.youtube.com/watch?v=VbF-4Uwoddo wszystko wyjaśnia. Przy okazji filmik pokazuje jak świetnie została opracowana gra w sensie wyborów których dokonujemy, bo osobiście miałem inne zakończenie z Letho.
 
Last edited:
Top Bottom