Letnia konferencja CD Projekt RED już 30 maja o 19:00

+
Letnia konferencja CD Projekt RED już 30 maja o 19:00



Zapraszamy wszystkich do oglądania naszej letniej konferencji, ktra odbędzie się już 30 maja o godzinie 19:00. Przygotowaliśmy na ten dzień coś bardzo specjalnego, więc bądźcie z nami naprawdę warto! Przedstawimy także garść istotnych informacji na temat naszych produktw oraz platformy cyfrowej dystrybucji,GOG.com.
Konferencja będzie transmitowana na żywo na naszej stronie, jak rwnież na wiedźmińskim fanpageuna Facebooku.
 
MAJOR ANNOUNCEMENT COMING

to chyba mówi samo za siebie, że coś jest na rzeczy hehe :) czekamy czekamy :)
 
Projekt AA na 2013 to dla mnie DEFINITYWNIE W2 na Maca - będzie zapowiedź
Projekt A na 2012 - expansion pack do W2.
Więcej się nie dowiemy, nie róbicie sobie znowu oczekiwań. REDzi wciąż chcą dobrze sprzedawać Wiedźmina, nie będą tego psuli zapowiedziami kolejnych dużych projektów.
Coś o GOG... ostatnio tam się dużo dzieje, może kolejny developer dołącza, np... Activision? :p

P.S. Nie spodziewałem się, że tak szybko - ostatnia konferencja była ponad miesiąc temu :p
 
Powinien pojawić się dodatek do W2 + edytor to podtrzyma żywotność gry do premiery W3 ;)
 
Redzi są mistrzami w podgrzewaniu zapowiedzi. Szczególnie pisząc takie coś:
Przygotowaliśmy na ten dzień coś bardzo specjalnego, więc bądźcie z nami – naprawdę warto!
.. ciekawe cóż to będzie ;)
 
Wiedźmin 3? a może jakiś duży dodatek do wiedźmina 2? W końcu silnik i wszystko gotowe, a Wiedźmin 2 miał podtytuł "zabójcy królów", to może wyjdzie Wiedźmin 2 "xxxxxxxxxx" który by się rozgrywał bezpośrednio po ZK i mógłby sprowadzić przynajmniej część rozwiązań do wspólnego wyjścia fabularnego do Wiedźmina 3. Wiele osób na forum narzekało że wybory z 1 nie miały większych wpływów na 2jkę. Takie rozwiązanie pozwoliłoby zapobiec takiej sytuacji, bo raczej Wiedzmin 3 nie będzie się rozpoczynał na 16, czy tam nawet 8 sposobów, bo to wymagało za dużo czasu, a przecież nie chcemy czekać do 2020 :p Dodatek byłby super rozwiązaniem, choć to bardziej to marzenie niż spekulacja :) nie mniej jednak, mam nadzieję :)


@CzerwonyKarczmarz szczerzę wątpię żeby pakowali się z W2 na maca. Po pierwsze zdecydowana większość ludzi pracujących na mac os, ma macbooka, air, pro, ect. Ważne jest to że na np. moim macbooku wiedzmin 1 zmula na najniższych, na pro kolegi chodzi jako tako ale też na minimalnych. Co więcej ludzie kupujący jakikolwiek mac, wiedzą że gier jest dość mało i liczą się z tym że raczej sobie nie pograją, więc nie są to potencjalni kupcy. Więc jeśli chodzi o wypuszczenie W2 na nową platformę to obstawiałbym zdecydowanie ps3, nie mac.
 
Każdy już chyba wie, że cd projekt robi sztuczny hałas, że będzie niewiadomo co a tak naprawdę 3/4 osób nie będzie zainteresowana tymi nowinkami.
 
WikPes said:
A ta konferencja to pewnie po "englishu"
O nie, nawet nie zaczynaj tego wątku. Jaka będzie taka będzie, nie ważne, nie mówmy o tym:) bo znów będzie jedna wielka kłótnia, tak jak przy wywiadach, czy informacji na temat pracy :D
 
Teraz tylko czekać. Jak pierwszy raz spojrzałem na screen'a w newsie myślałem, że Pan Marcin ma miecz przez plecy przewieszony i udaje wiedźmina xD
 


skoro W2 x360 został zaliczony do grupy AAA, to produkt AA nie może być chyba wersją na PS3 ? ;)
 
Gieroróbstwo to proces żmudny, trudny i irytujący, długi i bezczelnie lubiący kpić z wszelkich terminów.

Mimo to szczerze wierzę w sukces Wiedźmina 3 za tych 3-4 lata, życzę łatwości produkcji Pistolecik RPG i marzę o construction secie.

CDP Red, studio zaczynające z długami, kosą pod żebra, na kaprawym silniku od którego płaciło tantiemy, z żałosnym nakładem i malutkim community.

Co z tego wyrosło? No właśnie.

Co z tego wyrośnie? Oby gigant, bynajmniej nie na słomianych nogach.
 
Top Bottom