Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

+
Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00



Zapraszamy wszystkich do oglądania naszej letniej konferencji, ktra odbędzie się już dziś o godzinie 19:00. Transmisja będzie dostępna na www.thewitcher.com oraz na naszym Facebooku, w zakładce Ustream.
Mamy do ogłoszenia coś naprawdę dużego, więc bądźcie z nami!
 

n0rv

Forum veteran
Nie moge się oprzeć wrażeniu, że chodzi o tą drugą, nową grę...
Redzi, nie zawiedźcie mnie, bo ja chcę wiedzieć co to ;)
 
Czyli konferencja zaczyna się jednak o 19 czy też to co ma być między 18 a 19 nie będzie po prostu transmitowane?
 
Jestem zawiedziony tym nowym artem, który krąży w sieci. Cyberpunk jest świetny, lecz obstawiałem coś „świeżego”. Jakiś RPG o podróżniku w czasie i/lub wymiarach. Coś co by można nazwać młodszym braciszkiem Planescape Torment. Cyberpunk jest taki „generic”. Chciałbym coś nowego, coś co wymagało by zdefiniowania w słowniku tego czegoś „Coś”. Czy ktoś mnie rozumie?

P.S. Jakiś klimat ala "Wehikuł czasu” lub może podróżnik odwiedzający wymiary, wszechświaty itp.
 
HuntMocy said:
Czyli konferencja zaczyna się jednak o 19 czy też to co ma być między 18 a 19 nie będzie po prostu transmitowane?

Hm ...

Ciemne korporacyjne układy za zamkniętymi drzwiami ...
 
Ureus said:
Ciekawe co ma się wydarzyc między 18 a 19 ,skoro nie będzie to transmitowane?

Pewnie coś niezwykle nieprzyzwoitego ;)...

A tak na prawdę to zapewne coś tak nudnego, że nie zainteresuje nikogo poza inwestorami.
 
coś naprawdę dużego ? Mocne słowa. Mało której firmie bym w to uwierzył, ale w tym przypadku ustawiam u siebie alarm na 19.
A od piątki farciarzy oczekuję, i chyba nie tylko ja, raportu co 5 minut z przebiegu imprezy ;)
 
Ureus said:
Ciekawe co ma się wydarzyc między 18 a 19 ,skoro nie będzie to transmitowane?
- Podsumowanie pierwszego kwartału 2012 roku
- Zapowiedź przyszłych działań/projektów w obszarze wydawania i dystrybuowania gier i filmów na rynku polskim
 
IwaN said:
Zobaczymy :) ...

A dokładniej wy zobaczycie i nam opowiecie. ;-)

IwaN said:
U mnie nie da rady. Nie mam nic mobilnego, co mogłoby postować na forum :)

Nic straconego po powrocie usiądziesz do komputerka i nam opowiesz co było szczególnie między 18 i 19... i o wpadkach REDańczyków. No zawsze coś musi się znaleźć =]
 
Top Bottom