Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

+
Super, Wiedźmin pierwszy na gog za darmo :) Mi się udało wpisać za pierwszym razem, nie wiem jak można nie potrafić wpisać kodu z instrukcji (klucz rejestracji elektronicznej).
 
CzerwonyKarczmarz said:
P.S.2. Znalazł ktoś nowy oficjalny fanpage Cyberpunka na facebooku/nową stronę internetową?

Na to zapewne chwile jeszcze poczekamy ;) Z resztą zapytałem o to w "Pytaniach do CDP RED", może uzyskamy odpowiedź.


CzerwonyKarczmarz said:

Dobrze że podałeś tego linka, ja już wcześniej przeczytałem. Jest tam jedno dość ważne zdanie, szczególnie dla tych, którzy mają jakiś niezrozumiały dla mnie problem z tym, że akcja ma się dziać w USA:

Uniwersum gry jest dystopijną wizją przyszłości osadzoną w roku 2020. Domyślną areną rozgrywanych przygód, opisaną w podręczniku podstawowym gry, są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.
 
@Ackus

Nie zamierzam sprzedawać Wiedźmina, nigdy :). Tak samo jak kolekcje Tomb Raiderów.



No ale wersja kolekcjonerska od wersji standard musi się różnić czymś, może ktoś wie?

I może ktoś odpowie na moje pytanie, zanim przysłoni je masa nowych postów, bo piszecie jak by co najmniej premiera Wiedźmina 3 dziś się odbyła.

A brzmiało ono: Czy będę za miesiąc mógł aktywować sobie Wiedźmina 1 na gog-u? Bo dopiero za miesiąc będę w domu, gdzie mam swoją ER W1.
 
Xhuxixan said:
Czy będę za miesiąc mógł aktywować sobie Wiedźmina 1 na gog-u? Bo dopiero za miesiąc będę w domu, gdzie mam swoją ER W1.

Podejrzewam, że będziesz mógł ;) Wiedźmina 2 cały czas można aktywować, a przecież ogłosili to podczas wiosennej konferencji o ile mnie pamięć nie myli.


!!! A tu zapis ogłoszenia tego cyberpunkowego RPG na youtube. !!!

Edit: No niestety zapis na YT nie jest kompletny, ale prawie wszystkie ważne informacją są :p
 
Mirolsen said:
Super, Wiedźmin pierwszy na gog za darmo :) Mi się udało wpisać za pierwszym razem, nie wiem jak można nie potrafić wpisać kodu z instrukcji (klucz rejestracji elektronicznej).
Tu nie chodzi o to czy się potrawi czy nie ale o to że nie działa. Z W2 poszło bez problemów za pierwszym razem a tu ani jeden ani drugi nie przejdzie.
 
Mirolsen said:
nie wiem jak można nie potrafić wpisać kodu z instrukcji (klucz rejestracji elektronicznej).
Weź się tak nie spinaj. Może masz problem z myśleniem i czytaniem ze zrozumieniem wcześniejszych postów, ale circa 50% ludzi ten kod, nie wchodzi. Ja pewnie też nie potrafię wpisać - skoro mój nie działa. Ale nie powód, żeby rzucać takie niezbyt lotne teksty.
@zi3lona - już nic więcej nie mowie. (mam perka Pilny Uczeń)

Ale, że o co chodzi? :p
zi3lona
 
Jeśli komuś nie działa rejestracja kopii zapasowej W1, to niech skorzysta z tej strony:
http://www.thewitcher.com/backup/
 
Co było tą niespodzianką związaną z wiedźminem i nie chodzi mi o kopie na goggu pierwszej części ??
 
Ecstasy said:
Teraz odszczeknij to proszę.
Ale o zo chozi? Dowiedzieliśmy się więcej? Dowiedzieliśmy. Tyle że niewiele więcej. Tak czy siak Cyberpunk 2020 mówi już sporo. Fajnie, że do Wawy przyleciał twórca systemu. Taki kontakt dobrze rokuje na przyszłość. :)

Ecstasy said:
Dokładniejszy... ale poszukałem i sam znalazłem... Czuje się trochę zawiedziony, bo na gameplay liczyłem. :(
Wczoraj byłem trochę zaskoczony, że Redzi chcą coś ogłosić, bo nie sądziłem, że mają jakiś trailer - no i tu się nie pomyliłem. Nie mają. Tym niemniej rozumiem, jaki jest cel tego ogłoszenia. CDPR chce po prostu zwerbować do projektu najlepszych deweloperów i artystów. Stąd tak wczesne info.

Ecstasy said:
Ja próbowałem wpisywać ten od rejestracji CD Projekt RED z instrukcji i ten do rejestracji elektronicznej i przy obu wywala błąd :/
Mam to samo, więc zrobiłem fotkę z podpisem i wysłałem do BOK-u.


Ecstasy said:
Też tak miałem przy W2 drugi raz wpisałem błąd wyskoczył ale jak wszedłem do posiadanych gier W2 był :p
No W2 mam, ale chciałem W1... ;)
 
Ja mam problem bo moj kod z Wiedzmina 1 jest bardzo przetarty, widze tylko kilka pierwszych literek costam w srodku i szczatkowo kilka ostatnich ;p
 
Vojtasass said:
No W2 mam, ale chciałem W1... ;)
:) Chodziło o to że może być podobnie z W1 jak było u mnie z W2 :p

Vojtasass said:
Ja mam problem bo moj kod z Wiedzmina 1 jest bardzo przetarty, widze tylko kilka pierwszych literek costam w srodku i szczatkowo kilka ostatnich ;p
http://www.thewitcher.com/backup/
Procedura jest prosta: wybierasz odpowiednią wersję gry, bierzesz kartkę i wpisujesz na niej maila, unikatowy klucz i składasz podpis, obok kartki stwaiasz pudełko z gry (lub DVD), cykasz zdjęcie i wysyłasz do RED. I czekasz na maila...
 
Dalthair said:
http://www.thewitcher.com/backup/
Procedura jest prosta: wybierasz odpowiednią wersję gry, bierzesz kartkę i wpisujesz na niej maila, unikatowy klucz i składasz podpis, obok kartki stwaiasz pudełko z gry (lub DVD), cykasz zdjęcie i wysyłasz do RED. I czekasz na maila...
poki co nie mam czym zdjecia robic, bo aparatu nie posiadam a moj telefon to przedpotopowa nokia 6030 ;p ale w razie cos to wiedzmin 1 drogi nie jest :)
 
MM360 said:

Potwierdzam. Wpuścili , a nawet do nas wyszli gdy w recepcji staliśmy prawie pół godziny przed rozpoczęciem konferencji. Ale ten ruch był szczwany, bo miał na celu odciągnąć od prób prezentacji (scenę idealnie było widać z recepcji :) ). Dystrakcja udana ale nasze uważne uszy i oczy coś tam łapały więc dla pewności zrobiono nam tur (rozkaz ponoć padł z góry ) po podwórzu przy bloku firmy. Tak więc zobaczyliśmy malownicze wejście pracownicze, bar, parking i... kosz na śmieci (do którego czasem wynoszone są kartony ;) ).
 
IwaN said:
Tak więc zobaczyliśmy malownicze wejście pracownicze, bar, parking i... kosz na śmieci (do którego czasem wynoszone są kartony ;) ).
Przysłowie mówi "Pokaż mi swój kosz na śmieci, a powiem ci, kim jesteś". ;) No ale dość tego gadania: czas na fotki i filmy. :p
 
Vojtasass said:
No ale dość tego gadania: czas na fotki i filmy. :p

Coś taki niecierpliwy. Najpierw muszę zobaczyć co wyszło i ocenzurować co poniektóre ujęcia ;)...


Recepcja, w tle scena (lekko rozmazane zdjęcie )




Tylne wejście (wnoszony jest katering )




Prezentacja.




...
 
Top Bottom