Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

+
IwaN said:
Coś taki niecierpliwy. Najpierw muszę zobaczyć co wyszło i ocenzurować co poniektóre ujęcia ;)...
Hm, brakuje życia na tych fotach. Gdzie jacyś ludzie oprócz tego zaopatrzenia? :p Opowiedz coś - tylko nie pomijaj pikantnych szczegółów!
 
Vojtasass said:
Opowiedz coś - tylko nie pomijaj pikantnych szczegółów!

Relację zda bassiunia (zaraz mi się dostanie, że ją wrobiłem ). tyle co ona wynotowała w swoim notatniku to chyba żadna "prasowa hiena" nie zapisała .
 
Od początku mówiłem że będzie W2 na Mac :)Tylko spodziewałem się, że to będzie projekt AA 2013. A tu... inaczej.
Właściwie dla PCtowców lepiej, bo są ogromne szanse, że projekt 2013 to dodatek do W2.
Tylko to jest projekt na 1 platformę, a co z Mac i X360? Raczej lipa wydawać TYLKO na PCty.

Pomysły, że jest to projekt 'PBW' czy W2 na PS3 jak dla mnie definitywnie odpadają. Skoro W2 na X360 miał AAA, to czemu PS3 miałoby mieć AA?
PBW? W takim razie tylko na jedną platformę - X360. ALE czy opłacalne jest robienie gry OD POCZĄTKU na NOWYM silniku graficznym (aurora niekompatybilna z konsolami!) by zrobić grę na JEDNĄ konsolę?
Raczej nie.

Więc, moim zdaniem, Wasze pomysły odpadają, jedynie dodatek do W2 jest... prawdopodobny. Choć coś czuję, że REDzi zgotują coś nowego...
 
jestem rozczarowany tą konferencją ( który to raz z kolei ?) wcześniej REDzi mówili , że zapowiadają grę minimum jeżeli mają grywalną wersję i mają co pokazać , więc myślałem , że tak będzie - gameplay albo jakiś trailer a tu nic! Praktycznie zero informacji (parę szkiców koncepcyjnych i nazwa ) może to przez to , że E3 jest tuż tuż ?
Ale znowu nie ma oficjalnego potwierdzenia, że będziecie na E3 i to pokarzecie.
 
Dzisiaj rano wysłałem maila ze zdjęciem pudełka itd. I właśnie otrzymałem od Redów kod, mam już W1 na półce w GOG :D
 
michalek12345 said:
jestem rozczarowany tą konferencją ( który to raz z kolei ?)
Bo sobie robisz nie wiadomo jakie nadzieje, windujesz oczekiwania pod niebiosa. Czemuś takiemu nikt nigdy nie sprosta. Nauczka na przyszłość z tego taka: nie napalaj się, a się nie rozczarujesz - co najwyżej będziesz miło zaskoczony. :)
 
norolim1 said:
CDPR nie będzie na E3. Nie ma ich na liście wystawców
Ale jako zwiedzający będą na E3.

norolim1 said:
Od początku mówiłem że będzie W2 na Mac :)Tylko spodziewałem się, że to będzie projekt AA 2013. A tu... inaczej.
Właściwie dla PCtowców lepiej, bo są ogromne szanse, że projekt 2013 to dodatek do W2.
Tylko to jest projekt na 1 platformę, a co z Mac i X360? Raczej lipa wydawać TYLKO na PCty.

Pomysły, że jest to projekt 'PBW' czy W2 na PS3 jak dla mnie definitywnie odpadają. Skoro W2 na X360 miał AAA, to czemu PS3 miałoby mieć AA?
PBW? W takim razie tylko na jedną platformę - X360. ALE czy opłacalne jest robienie gry OD POCZĄTKU na NOWYM silniku graficznym (aurora niekompatybilna z konsolami!) by zrobić grę na JEDNĄ konsolę?
Raczej nie.

Więc, moim zdaniem, Wasze pomysły odpadają, jedynie dodatek do W2 jest... prawdopodobny. Choć coś czuję, że REDzi zgotują coś nowego...
Trolololo(jak niektórzy na tym forum pewnie czytają moje posty i mają mnie dość).
They też odpada. Hmm... Jeżeli plany RED-ów się nie zmieniły i sprzedaż W2 na XO jest ich zdaniem zadowalająca to dla XO i PC możemy spodziewać się dodatku zaś dla PS3 gry z tym wszystkim co mają już pozostałe wersje. A czemu wersja na PS3 miałaby mieć oznaczenie AA? A czemu taka gra jak W2 na Mac-a ma oznaczenie tylko A skoro spodziewaliśmy się oznaczenia AA... Zagadki, Zagadki... Będzie niezły Überraschung.
 
Top Bottom