Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

+
assassin2601 said:
Powiem szczerze, że liczyłem na więcej informacji o tej nowej grze, może nawet na debiutancki trailer i fragmenty gameplaya. Zastanawiam się też, jak ten nowy team będzie się nazywał. CD Projekt BLUE ?

Muszę was też pochwalić za całą transmisję - obyło się bez większych problemów, jakość też była dużo lepsza, niż na poprzednich konferencjach.


To też jest CD Projekt RED. :p Tylko drugi zespół tego dewelopera.
 
assassin2601 said:
Powiem szczerze, że liczyłem na więcej informacji o tej nowej grze, może nawet na debiutancki trailer i fragmenty gameplaya. Zastanawiam się też, jak ten nowy team będzie się nazywał. CD Projekt BLUE ?

Muszę was też pochwalić za całą transmisję - obyło się bez większych problemów, jakość też była dużo lepsza, niż na poprzednich konferencjach.

CD Projekt BLUE już istnieje dawno :)

Też bez większych problemów oglądałem tu.

Tylko mam problemy z tym forum bo coś ciągle pada ;)
 
Ja próbowałem wpisywać ten od rejestracji CD Projekt RED z instrukcji i ten do rejestracji elektronicznej i przy obu wywala błąd :/
 
Zrezygnowałem po 40 minutach. Player ciągle przeskakuje na "Best", co jest zabójstwem dla mojego łącza. Problem leży pośrodku: my w Polsce rzadko kiedy mamy limit prędkości ponad 1mb, redzi z uporem maniaka chcą nam streamować konferencje w HD. :(
 
rafal12322 said:
Ja próbowałem wpisywać ten od rejestracji CD Projekt RED z instrukcji i ten do rejestracji elektronicznej i przy obu wywala błąd :/
Też tak miałem przy W2 drugi raz wpisałem błąd wyskoczył ale jak wszedłem do posiadanych gier W2 był :p
 
Na prawdę dziwi mnie, że ktoś mógł liczyć na coś więcej niż zostało ujawnione o tej nowej grze. Ja jestem mile zaskoczony. Myślałem, że nie ujawnią więcej niż już wczoraj się dowiedzieliśmy z nieoficjalnych źródeł.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo lagi miałem przepotężne, ale chyba tytuł "Cyberpunk" nie jest tytułem samej gry od CDP RED - jest to tytuł systemu i REDzi chyba użyli go tylko jako tytułu roboczego dla nowej gry.
 
rafal12322 said:
Ja próbowałem wpisywać ten od rejestracji CD Projekt RED z instrukcji i ten do rejestracji elektronicznej i przy obu wywala błąd :/

Bez myślników wpisuj... przy backupie W2 z pół h się męczyłem, a to takie proste. :)
 
Obejżałem konferencję bez większych problemów.
CyberPunk... tego się nie spodziewałem. Będzie super gra
Dzięki REDzi za kopię cyfrową Wiedźmina
 
rafal12322 said:
Ja próbowałem wpisywać ten od rejestracji CD Projekt RED z instrukcji i ten do rejestracji elektronicznej i przy obu wywala błąd :/
Mam to samo, ale jest link w razie problemów. Tylko, jest napisane, żeby robić to na swoim (?) komputerze, więc jak włączę Windows, i wyłączę Archa to wtedy podejdę do tego na spokojnie.
 
W jaki sposób mogę uzyskać artbook po polsku z Wiedźmina pierwszego ? (oczywiście z GOG'a, ja niestety widzę tylko tam wersje ang.)
 
Przyznam, ze u mnie streaming był lepszy niż funkcjonalność forum, które kilka razy zdążyło się popsuć, ale widać, że ktoś nad nim dobrze dzisiaj czuwa. :)

Podziękowania były fajne
 
Trafix said:
W jaki sposób mogę uzyskać artbook po polsku z Wiedźmina pierwszego ? (oczywiście z GOG'a, ja niestety widzę tylko tam wersje ang.)

Kupić na allegro. ;) GoG ma tylko angielską wersję. Ewentualnie zostaję nielegalne źródła..
 
u mnie też streaming bez zarzutu, co do samej gierki, skoro mamy setting amełykanski, to niech chociaz bohater bedzie emigrantem polskim, lub chociaż miał rodziców emigrantów polskich ..arr zapomniałem że to bedzię "kastomiżejszyn", więc pewnie zbyt głebokiego rysu charakterologiczego nie zaznamy...podoba mi sie że gra będzie oparta na istniejacej sprawdzonej mechanice, dzięki czemu gampleyowo będzie bez zarzutu, czy to oznacza powrót aktywnej pauzy??? był bym w siudmym niebie
 
NapoleonPL said:
Kupić na allegro. ;) GoG ma tylko angielską wersję. Ewentualnie zostaję nielegalne źródła..

W przypadku Wiedźmina 2 jest możliwość posiadania z GOG'a wersji polskiej artbooka ;) Niestety przy pierwszym wieśku jej nie widzę, ale ktoś może mnie oświeci ? :)
 
@up
Przyznam, ze u mnie streaming był lepszy niż funkcjonalność forum, które kilka razy zdążyło się popsuć, ale widać, że ktoś nad nim dobrze dzisiaj czuwa. :)

A to ja myślałem, że coś u mnie nie tak, bo forum strzeliło parę razy, a stream - nie.
 
Top Bottom