Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

+
Niestety klucze rejestracyjne nie działają. bez znaczenia, czy wpisuje z myślnikami, czy bez. Będę musiał robić zdjęcie...ughh :|
 
Ja zgłaszam do cdprojekt w sprawie klucza. Wpisywałem wielokrotnie na stronie GOG (z myślnikami i bez) i ciągle mam napisane, że klucz jest nieprawidłowy.

Procedura jest prosta: wybierasz odpowiednią wersję gry, bierzesz kartkę i wpisujesz na niej maila, unikatowy klucz i składasz podpis, obok kartki stwaiasz pudełko z gry (lub DVD), cykasz zdjęcie i wysyłasz do RED. I czekasz na maila...
 
U mnie dodało się bez problemu. Wpisywałem "klucz rejestracji CDP RED" (z tyłu instrukcji do gry) razem z myślnikami.
 
Który key tam wpisujecie ten z instrukcji do gry czy z tej małej kartki do rejestracji elektronicznej?
Ja wklepywałem jeden i drugi i nic, w obu wywala błąd :/
 
rafal12322 said:
Który key tam wpisujecie ten z instrukcji do gry czy z tej małej kartki do rejestracji elektronicznej?
Ja wklepywałem jeden i drugi i nic, w obu wywala błąd :/
Ten z instrukcji. Wielkość liter ma znaczenie.
 
robert70r said:
Ten z instrukcji. Wielkość liter ma znaczenie.

z automatu wpisuje duże litery, więc nie ma to chyba większego znaczenia bardziej uważałbym na pomyłkę O z 0 itp.
 
Nie mogłem oglądać konferencji.
Mam pytanie: Czy jak za miesiąc wpiszę kod z W1 to doda mi to do gog-a?
Bo teraz nie ma mnie w domu i za miesiąc wracam, nie wiem czy fatygować ojca o podanie mi tego numeru...


Lepiej aktywuj standardową bo wtedy edycja kolekcjonerska nie straci na wartość.

Mógł byś rozwinąć? czym się wersja podstawowa różni od kolekcjonerskiej i czemu ta druga miała by stracić na wartości?
 
Dalthair said:
CD Projekt BLUE już istnieje dawno :)

A to ciekawe, bo nic mi o tym nie wiadomo. Masz na myśli CDP Blue... Screen?

Zastanawiam się, jaki kolor przewodni dostanie ta nowa gra cyberpunkowa. W2 miał ciemny pomarańcz, może więc nowa gra dostanie niebieski, który był użyty w prezentacji?
 
Norv said:
Tylko, że co chwila ustawia na Best -.-
ten sam ból ;p

Cyberpunk - zrozumiałem z tego pokazu slajdów że jest to produkcja na podstawie hitu z 1988.
Nic nie widać, zielony ekran ;c
 
assassin2601 said:
A to ciekawe, bo nic mi o tym nie wiadomo. Masz na myśli CDP Blue... Screen?

Zastanawiam się, jaki kolor przewodni dostanie ta nowa gra cyberpunkowa. W2 miał ciemny pomarańcz, może więc nowa gra dostanie niebieski, który był użyty w prezentacji?
:) CDP BLUE zajmuje się dystrybucją gier na rynek polski i jakieś inne ale już dokładnie nie pamiętam wię raczej odpada ta nazwa :) po prostu jest to nadal CDPR tylko się rozdzielą na dwie grupy do tworzenia 2 różnych gier taki mi się wydaje.
 
@Xhuxixan
Pewnie niczym się nie różni ale taka z nieaktywowanym kluczem będzie miała większą wartość kolekcjonerską i jakby kiedyś chciał ją sprzedać to może więcej za nią kasy wziąć.
 
hah, takie problemy techniczne były że dopiero teraz wklepał się mój post, który wysłałem 1,5h temu :D
Cyberpunk będzie robiony przez CDP Red, tylko team będzie trochę inny niż przy Wiedźminie :)
Tak przecież zawsze jest. Ciężko, przykładowo, by ludzie robili równocześnie Fallouta i TESa w Bathesdzie. Tak samo tutaj :)

Poczekam do zapisu z konferencji na YT (tak jak w przypadku konferencji wiosennej), bo lagi niestety uniemożliwiły mi oglądanie. A streama katowałem przez godzinę. Niezbyt dużo się dowiedziałem (oprócz podziękowań i loga cyberpunka) ale mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej.



P.S. Póki co mamy zwykły CDP (wydawanie gier) i CDP RED, który zajmuje się ich produkcją :)
P.S.2. Znalazł ktoś nowy oficjalny fanpage Cyberpunka na facebooku/nową stronę internetową?
 
Top Bottom