Licho przy Studni - niepowodzenie misji [bug?]

+
Cześć,

Po 2 latach od pierwszego przejścia Wiedźmina 3, naszła mnie ochota na wbicie platyny. Do dziś wszystko szło zgodnie z planem. Mam 97% i jedną z ostatnich trofek jaka została do wbicia to - Geralt Zawodowiec. Po przejściu wątku fabularnego (akutalny poziom postaci 32lv) wziąłem się za zlecenia wiedźmińskie. Na moje nieszczęście do wykonania tego trofeum mam m.in. zlecenie pt. Licho przy Studni - lvl 2. Niestety, po wybraniu danej misji i szybkiej podróży do Białego Sadu, zlecenie automatycznie kończy się niepowodzeniem! Nawet nie jestem w stanie porozmawiać z Odolonem. Po prostu zaraz po załadowaniu lokacji misja wpada na status nieudanej.

Czy ktoś z was, kiedykolwiek spotkał się z podobnym problemem ? Co może być powodem tego bugu?
Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś ma pomysł jak to rozwiązać - przecież zostało tak niewiele do platyny :(

Dzięki!
 
Może to zadanie trzeba wykonać podczas pierwszego pobytu w Białym Sadzie? W końcu chodzi o umożliwienie dostępu do czystej wody ze studni, bo od tego zależy życie córki Odolona. Ty olałeś to zadanie gdy był na to czas, więc dziewczyna umarła.
 
Cholera właśnie się tego obawiam, że za późno się za to zabrałem.. ale zawsze mi się wydawało, że postęp fabuły nie wpływa na zlecenia wiedźmińskie..
Szczerze mówiąc to nie olałem a zapomniałem.. nie wiem jakoś to przeoczyłem.
Jeśli to co napisałeś to prawda, to jestem w czarnej d...


Gra to arcydzieło ale trzeci raz przechodzić dla platyny to aż się odechciewa.
Może jeszcze ktoś wpadnie na inny pomysł.

Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź
 
Niestety obawiam się, że @Wroobelek ma rację. Z tego co pamiętam, to zadanie jako jedno z nielicznych ma ograniczenie czasowe. Ja chyba sam też się musiałem kawałek cofnąć w grze, żeby je zaliczyć.
 
No i niestety macie racje Panowie.. wczytałem save sprzed miesiąca (poziom 19) i niestety (lub stety) wykonałem to nieszczęsne zlecenie. Nawet nie macie pojęcia jak pluje sobie w brodę że o nim zapomniałem na głównym save'ie ehhh.. :/

No nic.. muszę grać od połowy i wykonać wszystkie zlecenia raz jeszcze - ale czego się nie zrobi dla platyny :)

Dziękuje za pomoc
 
Top Bottom