Liczba kopii kart

+
Status
Not open for further replies.
Liczba kopii kart

Witam
niestety nie miałem przyjemności grać w Wiedźmina 3 (chyba czas zmienić PC) a co za tym idzie w "protoplastę" obecnego Gwinta niemniej wydaje mi się że gra nie informuje jaki jest LIMIT KOPI danej karty której mogę użyć w decku ... no chyba że coś mi umknęło
 
Informuje gdyż po jego osiągnięciu reszta o tej samej nazwie robi się szara i nie da się ich dodać. Zapewne zamęt wprowadzają brązowe karty z 3 artami ale jedną nazwą. Mimo ze jeśli patrzeć na arty można mieć ich niby 9 ale jako że nazwa ta sama można je włożyć tylko w 3 egzemplarzach
 
ooo tego też nie wiedziałem ... i kilka pomysłów na talie własnie poszło się .... ale co z kartami typu "Róg dowódcy" jest to srebrna rzadka karta i mogę mieć tylko jedną kopię? mam rozumieć że to samo tyczy się złotych kart?
 
Tak, możesz mieć po 1 sztuce srebrnej i złotej karty. Natomiast łączna ilość srebrnych kart w talii nie może przekroczyć - 6, złotych - 4.

Warto mieć to na uwadze, gdy wybiera się piątą kartę z kegów.
 
Skoro wyjaśnione to zamykam. Na przyszłość qxvy66 proponuję rozejrzeć się na forum przed założeniem nowego tematu, odpowiedni wątek zazwyczaj istnieje.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom