Liczne problemy w Grze Cyberpunk 2077 w wersji na ps4 mimo patha 1.4

+
Nie wiem czy to kwestia patha czy to że świat po misji gdzie Jack umiera jest bardziej rozbudowany ale gdzie gra mi chodziła w miarę dobrze jeszcze przed ukończeniem tej misji i wgraniem patha (gram na ps4 pro) ,tekstury się nie nie doczytywały jakoś często a gra była responsywna to tak po tych dwóch wydarzeniach gra się w nią tragicznie.Co chwilę doczytują się tekstury (czasem przez dłuższą chwilę) nawet w meni gdzie trzeba wyjść i wejść z powrotem żeby się doczytały tekstury postaci, pojawiają się spadki animacji i przycięcia ,problemy z detekcją kolizji ( np można czasem w jechać pojazdem w inny pojazd który swoją drogą potrafi się doczytać przed pojazdem bohatera w ostatniej chwili , bądź jak się biegnie można przebiec przez inną postać i w tym momencie staje się na chwilę przezroczysta ) jeśli chodzi o responsywność to np są problemy ze zmianą stacji radiowej bądź odebraniu telefonu bo często trzeba się na klikać wiele razy zanim się uda to zrobić albo jak w przypadku telefonu odebrać za którymś razem.Problemy też z oznaczeniami celów, a dokładnie po wypełnieniu misji i zaznaczeniu drugiej ,znacznik do misji poprzedniej dalej jest wyświetlany i nawigacja pokazuje drogie do niego ,dopiero po dłuższej chwili potrafi się odblokować.
Szkoda mi że jestem zmuszony do odłożenia póki co tej gry na półkę ale jeszcze bardziej mi szkoda pieniędzy które na nią wydałem. Żałuje że kupiłem ją jeszcze przed premierą zamiast poczekać jak zwykle to robię jeden czy dwa dni i obejrzeć recenzje. Kiedyś kupiłem wiedźmina 3 na Pc co prawda 3 miesiące po premierze i nie narzekałem ale to było na pc. Mam nadzieję że ktoś z działu technicznego weźmie sobie to co napisałem do serca a przynajmniej przekaże dalej żeby ktoś się tymi problemami zajął
 
Last edited:
Top Bottom