Life is Strange

+
Wymagania sprzętowe PC:

Minimalne:​

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
  • Procesor: AMD Phenom II X4 965, 3.40 GHz lub Intel Core i5-2300, 2.80 GHz
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta graficzna: Radeon HD 7790 (2 GB) lub GeForce GTX 750Ti (2 GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Wolna przestrzeń na dysku twardym: 30 GB

Zalecane:​

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
  • Procesor: AMD FX-8350, 4.00 GHz lub Intel Core i5-3470, 3.20 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Radeon RX 590 (8 GB) lub GeForce GTX 1060 (6 GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Wolna przestrzeń na dysku twardym: 30 GB
 
Chciałem kupić na premierę ale chyba zrezygnuję i poczekam na pierwsze przeceny bo cena jakoś nie zachęca do zakupu... Blisko 250zł za podstawkę i 330zł za ultimate to jest obłęd :p
 
Chciałem kupić na premierę ale chyba zrezygnuję i poczekam na pierwsze przeceny bo cena jakoś nie zachęca do zakupu... Blisko 250zł za podstawkę i 330zł za ultimate to jest obłęd :p
Obłędem ogólnie są ceny nowych gier. FC6 Ultimate za bodajże 440zl na Xboxa :rolleyes:
Pomyśleć, że jeszcze 5 lat temu EK do 400zl mogła kosztować a teraz ok 1000zl i to czasem bez gry:LOL:

Co do LiS... osobiście w każdym miesiącu robie sobie limit kosztów na "głupoty" wliczając np alko, gry, kino, niezdrowe jedzenie itp xddd Zakupiłem edycje Ultimate na xboxa mieszxzac się jeszcze w tym limicie. Najwyżej pizzy w tym miesiącu nie zjem :ROFLMAO:
Swoją drogą edycja ta zawiera w pakiecie Remastered jedynki i prequelu, który będzie dostępny później czyli mamy tutaj 3 gry.
 
Ja poczekam miesiąc może dwa, w tym czasie cos powinna polecieć w dół ;) Najbardziej mam ochotę na edycję ultimate ale cena jest kosmiczna. Sama gra zapowiada się ciekawie, oceny zbiera dość pozytywne ;)
 
Powiem szczerze, że ta część wciąga niesamowicie. Jak dla mnie stoi na równi z pierwsza częścią.
 
Taka ciekawostka...

Zakupiłem najnowsze LiS i mam nietypowy błąd - otóż nie mogę zmienić rozdzielczości (domyślnie jest Full HD). Opcje rozdziałki mam wyszarzoną (w ustawieniu fullscreen), a aktywuje się tylko po wybraniu okna (ale wówczas jedyne co mogę zrobić to ją zmniejszyć).

Jakieś pomysły?
 

Tak się zastanawiam za co oni tutaj każą sobie drugi raz płacić xD Przecież taki pożal się remaster powinien być dodawany za friko dla osób posiadających oryginał a nie wołać za to jeszcze raz pieniądze i to niemałe xD Te zmiany można było spokojnie wprowadzić w jakimś patchu. Ja rozumiem remake jakiejś gry bo to jest faktycznie zupełnie inna jakość i kasa się za to należy, jak choćby seria Resident Evil ale tutaj? Dajcie spokój, pomijając fakt że tam nie było co remasterować bo gra posiadała specyficzny styl graficzny.
Jedyna znacząca różnica to nowe animacje twarzy ale znowu czy faktycznie jest to warte wykładania ponad 300zł na edycję ultimate? Bo tylko w tej edycji znajduje się wspomniany remaster. Śmiem wątpić...
 
Last edited:
Jedyna znacząca różnica to nowe animacje twarzy ale znowu czy faktycznie jest to warte wykładania ponad 300zł na edycję ultimate? Bo tylko w tej edycji znajduje się wspomniany remaster. Śmiem wątpić...
Aż sprawdziłem bo wydawało mi się to chore XD. Jest jeszcze opcja kupna samych remasterów za 160zł (przynajmniej na steamie taka cena). Tak czy siak to jak doją tą markę dla mnie jest poza wszelką krytyką.

Wchodząc w ten temat przypomniałem sobie o True Colors, mówicie że dobre?
 
Last edited:
Top Bottom