[LINKI] Cyberpunk 2077 w mediach

+
Wywiad z twórcą Cyberpunka 2020 dla Uniwersytetu Jamesa Cooka w Singapurze: Link

Materiał Gamespotu z Gamescomu (nic nowego się nie pojawiło, chociaż jestem ciekawy dlaczego akurat teraz to wypuścili):


Wyniki finansowe CD Projekt + nowe informacje o CP77:

 
Gitara DeLuze Orphean Johny'ego Silverhanda wykonana przez Guitar Service na zamówienie Redów. Najpewniej zobaczymy ją w grze.

1574518427476.png
 
Wywiad z Marcinem Blachą, szefem pisarzy.
Intryguje mnie najbardziej ten fragment:
Bez wchodzenia w szczegóły mogę zdradzić, że na liście ulubionych bohaterów mam pewnego więźnia, który w ciągu jednego dnia na przepustce pragnie zrealizować cel swojego życia, sztuczną inteligencję, która prowadzi przedsiębiorstwo taksówkowe oraz pewną mądrą dziewczynę, która stoi za ladą w sklepiku ezoterycznym, a na pół etatu jest pielęgniarką
 
W produkcji CP2077 pomagają przynajmniej 3 polskie studia gamedevowe.
 
https://eu.store.cdprojektred.com/product-pol-193-Gangi-Night-City-Tyger-Claws-plakat-premium.html W sklepie Redów pojawił się wczoraj kolejny plakat pokazujący gangi Night City. Tym razem można się przyjrzeć Tyger Claws i chyba nie tylko bo te smoki sugerują że to nie jedyny gang motocyklowy tego miasta. Spekuluje się że dotyczą one Steel Dragons. Gang założony przez Yorinobu Arasakę ,który sprzeciwiał się korporacji swego ojca. Najprawdopodobniej gangi będą ze sobą rywalizować bo mówi się że Tyger Claws są finansowani przez Arasakę.
 
Top Bottom