Linki do dodatkowych przygód

+
Linki do dodatkowych przygód

Cześć! Ostatni raz lista wszystkich przygód do pierwszego Wiedźmina była aktualizowana bagatela w 2014 roku. Od tamtego czasu sporo linków przestało działać, przez co nie ma dostępu do wielu modyfikacji. Trochę szkoda by było, gdyby ta część historii wiedźmińskiego community została zapomniana w mrokach dziejów po prostu z powodu niedziałających plików. Być może część użytkowników posiada jeszcze na dyskach pliki do wspomnianych niżej przygód i może się z nimi podzielić przed resztą społeczności.

Konkretniej chodzi o:
Stan wyjątkowy
Pamiętnik Janka
Duma Poety (PL)

Sztywna atmosfera
Wielka ucieczka (na chomikuj trzeba płacić za pobranie)
Haracz

Proponuję, by linki wstawiać na Google Drive, przez co będzie pewność, że po jakimś czasie znowu nie staną się one nieaktywne i nie będzie po raz kolejny trzeba szukać właścicieli.
A i od roku 2014 wyszła być może jakaś nowa przygoda. Jeśli tak, to oczywiście podzielcie się nią w tym wątku. Chodzi o pełne wersje przygód, a nie te, nad którymi prace zostały porzucone w bardzo wczesnej fazie.Najlepiej, gdyby przygody posiadały polską wersję. Oczywiście miłe są także spolszczenia do dawnych przygód obcojęzycznych, których nie ma w spisie.
To chyba wszystko. Myślę, że gdy wejdzie tu jakiś moderator, to można ten temat scalić ze spisem lub zedytować obecną tam listę.
 
No i się udało. Zebrałem chyba wszystkie ukończone dodatkowe przygody do pierwszego Wiedźmina. Nie ma raczej sensu rozdzielać ich na pojedyncze pliki i linkować do każdej osobno, więc zrobiłem paczkę, która zwyczajnie zawiera wszystko. Całość zajmuje prawie 3 giga. Nie wliczałem w ten plik przygód, które od razu są dostępne przy instalacji Wiedźmina Edycji Rozszerzonej.

Oto link:
Łącznie 12 przygód w języku polskim i 7 w języku angielskim.

Pełna lista:
Język polski:
Duma Poety
Haracz
I klątwa, i miłość, i zdrada
Król żebraków
Oszustwo
Pamiętnik Janka
Prawo do tronu
Rozdroża
Stan wyjątkowy
Sztywna atmosfera
W potrzasku
Wielka ucieczka
Język angielski:
Birth & Virgins
Evil Decision
Medical Problems 1
Medical Problems 2
Red Silk
What a man needs
Yennefer Valentine

Prawdopodobnie za jakiś czas zrobię coś takiego z przygodami w Wiedźminie 2. Chociaż tych jest ewidentnie mniej.
 
Last edited:
Super że ktoś się tym zajął. Szkoda aby przepadło. Na pewno jeszcze nie jeden raz ludzie będą wracać do W1 i do fanowskim przygód. Szacun.:cheers:
 
Dobra robota! O, widzę tu więcej tytułów niż na tamtej liście z 2014. Jestem jedną z tych osób, które wziął sentyment i przechodzę właśnie przygody, niektóre po raz pierwszy, tak że z nieba mi spadłeś z tą paczką, bo znalezienie np. Red Silk powoli graniczyło z cudem.
 
Top Bottom