List Otwarty od Marcina Iwińskiego - współzałożyciela CD PROJEKT RED

+
@Marcin Momot Gratulacje! Świetna gra to i świetna sprzedaż.:cheers:
Ostatnio rzadko zaglądam na forum z uwagi na spoilery (wreszcie mam na czym grać :) tylko czasu brak :( ) , ale do aktualności i linków czasem zaglądam.
 

Ukash

Forum veteran
Dziękuje Wam bardzo za tę jakże wspaniałą, wybitną, prze-fantastyczną grę. Dziękuje że daliście okazje dorosłemu facetowi, cieszyć się nią jak dziecko. Naprawcie jeszcze tylko wszystkie błędy :p, poprawcie komunikacje z Polską Społecznością skupioną na tym forum (czasem można się poczuć jak niechciane dziecko), a będzie dobrze ....

PS Gratuluje sukcesu! ;)
 
Last edited:
Po ciuchu liczyłem na 3 miliony sprzedanych kopii, tak z 3 - 4 miesiące po premierze. Gigantyczny sukces. Gratulacje. :)
 
Piękny wynik ale nic dziwnego sama gra jest cudowna ;) Gratulacje!!!
:cheers:

Przez Wieśka od 19 maja nie mogę się zabrać za 3 epizod Life is Strange :p Nie mówiąc o innych grach, to tylko potwierdza jak świetną stworzyliście grę ;)
 
Gratuluje wyniku gra jest naprawdę świetna i jeśli chodzi o mnie to za bardzo nie mam się o co do niej przyczepić bo jedyny problem jaki miałem to bug z xp ale na szczeście został szybko załatany mam nadzieje że Wiedźmin 3 zdobędzie tytuł gry roku bo w pełni na to zasługuje
 

aenwu

Forum regular
Świetny wynik gratuluje i jednocześnie nie dziwie się, bo gra jest naprawdę dobra. Miejmy nadzieje, że Wiedźmin 3 zdobędzie tytuł gry roku. Jak napisał przedmówca w pełni na to zasługuje.
 
No - RED'om należą się gratulacje, a nam (po premierze Win 10) porządna łatka (DX 12) "naprawiająca" grę w wersji PC.
 
  • RED Point
Reactions: ing
Wielkie, wielkie gratulacje. Szczerze przyznam, że spodziewałem sie takiego wyniku, ale w sużo dłuższym okresie czasu. A tu bach niespodzianka :). CDPR uzupełnił jeszcze informacje zawarte w liście o to, że koszt produkcji zwrócił się po pierwszym dniu sprzedaży, co cieszy tak samo :).
 
Gra jest rewelacyjna ;-) Świetna robota została wykonana i doceniona. Życzę kolejnych czterech milionów rychło sprzedanych kopii gry.
 
A jak pisałem na długo przed premierą, że Wiedźmin 3 ma szansę sprzedać się w 6-8 mln w ciągu pół roku to nikt nie podzielał mojej opinii. :rly?:
 
Sprzedaż będzie wyhamowywać, ale te 6 (a może nawet 8 ) milionów w dłuższej perspektywie jest możliwe.

Inna sprawa, czy w sprzedaż wliczają też kopie dodawane do kart nVidia - wówczas ten wynik by mnie nie dziwił.
 
Sprzedaż będzie wyhamowywać, ale te 6 (a może nawet 8 ) milionów w dłuższej perspektywie jest możliwe.

Inna sprawa, czy w sprzedaż wliczają też kopie dodawane do kart nVidia - wówczas ten wynik by mnie nie dziwił.

Też jestem ciekaw czy kopie dodawane do kart się wliczały. W sumie promocji podlegały mocniejsze jednostki (pewnie w sporej większości były to 970 -zresztą sam z tej promocji skorzystałem pomimo zaklepanej kolekcjonerki)
 
@Tares - dobre z tym przesunięciem. Wieki już nie byłam na forum i pomyślałam o tym samym :p

@Marcin Momot i reszta zespołu - serdeczne gratulacje. Wynik jak najbardziej zasłużony, choć przyjemnie zaskakujący. Myślę, że wymieniane tutaj 6-8 milionów jest liczbą jak najbardziej realną. Mnóstwo osób jeszcze nie zagrało, gdyż nie ma na czym. Mają wyjść dwa duże dodatki, więc o W3 zapewne jeszcze będzie głośno.
W każdym bądź razie gra jest świetna, więc i sukces duży :)
 

Yngh

Forum veteran
Z racji na ten sukces byłoby tym bardziej smutno, gdyby teraz KNF podciął CDPR skrzydła...
 
Gratulacje, ale nie spoczywajcie na laurach. Trzeba zakasać rękawy i walczyć*dalej, dodatki muszą*okazać się dobre. Patch musi okazać się lekiem na całe zło. Musicie też*rozwiązać jakoś problem z tymi zadaniami bez exp i bieganiem po mapie po końcu gry.
 
Możecie zrobic dodatek jak Gerald i Yennefer jadą do Nilfgardu. Na zaproszenie swojej córki Cirrili, która zawsze kochała ich jak rodziców .ii wiadomo jakieś zadaniw intrygi ,i jak Gerald walczy Z Emhyrem o Cirę, która wybieże na swojego ojca wiecie kogo mam na mysłi G.Y rodzice Cirri
 
Możecie zrobic dodatek jak Gerald i Yennefer jadą do Nilfgardu. Na zaproszenie swojej córki Cirrili, która zawsze kochała ich jak rodziców .ii wiadomo jakieś zadaniw intrygi ,i jak Gerald walczy Z Emhyrem o Cirę, która wybieże na swojego ojca wiecie kogo mam na mysłi G.Y rodzice Cirri

Jestem za. Ale koniecznie musi być jakaś epicka, powtarzam EPICKA bitwa na końcu.
 
Może niech zrobiom lepsze relacje Geralta z Yennefer i Cirri . mogom terz dodac kilka kwesti i dialogów .
Na przykład jak Gerald I Yennefer raze słuchają piosenki, którą priscilla śpiewa i niech Cerri bedzie znimi razem .
Mogom dacć dllc jak Geralt ,Yennefer i Cirri spendzają kilka dni ,tylko raze jako rodzina ,nie martwiąc sie niczym.
 
Top Bottom