Lista wyborów i konsekwencji

+
Cześć, czy została gdzieś opublikowana lista/mapa poszczególnych decyzji i ich następstw w Wojnie Krwi (oraz wszystkiego, co w jakiś sposób zmienia fabułę/przebieg gry? Dla przykładu: nie udało mi się ubić Księcia Psów podczas walki z jego bandą (czy po spełnieniu tego nieobowiązkowego warunku misji coś by się zmieniło?).
Przez autosave'y nie da się sprawdzić choćby bezpośrednich konsekwencji (nie mówię o nakładaniu się małych decyzji na zakończenia czy podsumowania rozdziałów), a nie wiem czy starczy czasu na ponowne ogranie dla sprawdzenia wszystkich wątków.
 
Podbijam, dopóki nie znajdzie się taka lista wyborów, proponuję Ci zgrywać save samodzielnie gdzieś na dysk, ja tak robie zawsze jak zaczynam mapę i przed jej końcem. W razie problemu, że coś przeoczę podkleję save z danej mapy i przejdę tylko te kilkanaście/kilkadziesiąt minut jednego epizodu. Był gdzieś na forum wątek o tym. Z drugiej strony czy ma dalej sens przechodzenie gry z "instrukcją" jak to było kiedyś jak dostawało się przygodówkę z gazetką i grało się z obrazkami w gazecie krok po kroku? Czy to nie zabija fabuły, podejmowania własnych wyborów i nie odbiera przyjemności z grania, kosztem dodatków w multi?
 
Zapytałem o takie drzewo fabularne z wyprzedzeniem - chciałbym móc przeczytać jak rozwinęłaby się gra, gdybym jednak zrobił to czy tamto (w te wakacje nie mogę liczyć na urlop, więc czasu na powtórne przejście gry na bank nie znajdę).
Nie planuję sprawdzać wszystkiego w trakcie grania (choć trochę kusi bo zakładam, że nie da się zdobyć wszystkich kart premium/bibelotów podczas jednorazowego przejścia gry - do linku od Lexora póki co nie zaglądam w obawie przed spojlerami, ale dodałem go do zakładek).
 
Top Bottom