Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

+
DOKONAŁEM REZERWACJI NA PIĄTEK 20.05 NA GODZINĘ 18:00 NA MOJE IMIĘ W LOKALU O NAZWIE

HOPSTERS

Strona internetowa
Lokalizacja
Dojazd
Hopsters jest typowym multitapem z drobnymi przekąskami.
Łatwy dojazd (7 minut) z DW Centralnego tramwajem nr 17, 33 i 35 - KIERUNEK ŻOLIBORZ (PRZYSTANEK NOWOLIPKI). W pobliżu znajduje się dużo knajpek z jedzeniem wszelakim (Kebaby, Pizza, KFC, McDonalds, Starbucks) i Freshmarket.

ED: Pan zapewnił, że nie będzie problemu ze stolikiem na 17 osób.

Świetnie, pracuję przy Feminie, to dotrę szybko.
Jakby ktoś zabłądził w okolicy 19:00 przy Kinie Femina, to mogę robić za przewodnika :)
 
A na Nowolipkach (ale z drugiej strony) są najlepsze falafele w mieście (jeśli ktoś nie lubi mięsa). <3 Bywam tam regularnie, udając, że bez mięsa nie tuczy. ;)
 
A na Nowolipkach (ale z drugiej strony) są najlepsze falafele w mieście (jeśli ktoś nie lubi mięsa). <3 Bywam tam regularnie, udając, że bez mięsa nie tuczy. ;)

No coś Ty, bez mięsa właśnie tuczy. Ale z mięsem absolunie nie. Wszystko, co z mięsem, jest nietuczące, zdrowe i nietuczące.
W tym kebab, dlatego szypek jest taki wąski.
 
No coś Ty, bez mięsa właśnie tuczy. Ale z mięsem absolunie nie. Wszystko, co z mięsem, jest nietuczące, zdrowe i nietuczące.
W tym kebab, dlatego szypek jest taki wąski.

To dlatego jestem taka... objętościowa! To wiele tłumaczy. :D Ale było nie było - falafelownię polecam wszystkim chętnym, by coś zjeść przed piciem. ;)
 
Wspomnę, że przy dawnej Feminie (bo kina już tam nie ma, ale przystanek chyba dalej się tak nazywa) - łatwej trafić do narożnego "Maka", czy przeciwległego KFC.

Si, po kinie został jeno szyld i przystanki :)
Można w Maku, można w KFC, a nawet ostatnio się Starbunio rozwarł obok KFC :D Jest się gdzie zebrać jakby co :)
No i przystanek Kino Femina jest oddalony od stacji metra Ratusz Arsenał o jeden przystanek więc też dość prosto trafić.
 
Ogólnie spotykamy się już na miejscu i szukamy grupy ludzi z internetów (hasło, odzew :p), czy jakiś komitet powitalny będzie zainteresowanych zbierał? Przyznam, że na oczy widziałem jeno Cylonkę, Vatt'a i I_w_a_N'a :)

@genNighty - już śpieszę!

Prewiedźmiński zlot 20.05.2015 18.00 [Miejscówka jeszcze nieznana]

1. Lotherien
2. mcbobek
3. eley
4. Szincza
5. genNighty
6. Galadh
7. Yngh
8. CylonkaKama
9. Yakin (?)
10. milord_p
11. Vattier
12. PATROL
13. Rustine
14. Yngh
15. UncleArtr
16. zuber1906
17. I_w_a_N

Yngh będzie nawet w dwóch osobach, polać mu. I temu drugiemu!
 
Sądząc po rozmiarach Hoopstera, to zapewne zostanie nam udostępnione całe 1. piętro, więc raczej nie będzie problemu z odnalezieniem się.
 
Si, po kinie został jeno szyld i przystanki :)
No i przystanek Kino Femina jest oddalony od stacji metra Ratusz Arsenał o jeden przystanek więc też dość prosto trafić.

Jak będą ludzie jechać to raczej od Centralnego, więc po co im głowę zawracać jakimś Ratuszem (no chyba, że się z dworca przebiją do Marszałkowskiej - tylko po co?) ?

Po wyjściu z dworca (Centralnego) kierować się na zachód do przystanku tramwajowego pod wiaduktem (dojście tylko przejściem podziemnym) i jechać na północ. Cztery przystanki (aż do przystanku Nowolipki - pierwszy po dużym skrzyżowaniu [z obu stron przecinanym przez tramwaje], gdzie po prawej będzie McDonald's, a naprzeciwko KFC i STARBUCKS) każdym tramwajem poza numerem 10.
 
Last edited:
Top Bottom