Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

+
Napisałem że przyjadę z Kalenem i Rustinem. Mnie nie wymieniła, a Kalena pyta czy będzie.

 
HuntMocy;n9641921 said:
Mnie nie wymieniła, a Kalena pyta czy będzie.

Należysz właściwie już do iwentarza, więc co mam pytać? Masz być, a nie jakieś podchody :>
 
Ja i PATROL będziemy w piątek, więc i na potencjalnym biforku. Na afretku oczywiście również :threaten:.
 
Paradox? W Europę Universalis będziemy grać ? :D

A mają tam miejsce czy ciasno?

Edit: Zagadałem ich na FB i powiedzieli, że tylko tosty mają. Jest gdzieś obok przyzwoita restauracja lub coś z jedzeniem ?
 
Last edited:
erwins;n9644221 said:
Paradox? W Europę Universalis będziemy grać ? :D

A mają tam miejsce czy ciasno?

Edit: Zagadałem ich na FB i powiedzieli, że tylko tosty mają. Jest gdzieś obok przyzwoita restauracja lub coś z jedzeniem ?

Po co jeść - jak przejdziesz całą Anielewicza, do Jana Pawła, to masz spoko sklep z piwem kraftowym :p
 
erwins;n9644221 said:
Zagadałem ich na FB i powiedzieli, że tylko tosty mają. Jest gdzieś obok przyzwoita restauracja lub coś z jedzeniem ?

Jedziesz na event się najeść czy spotkać ze społecznością? :rly?:
 
genNighty;n9644621 said:
Po co jeść - jak przejdziesz całą Anielewicza, do Jana Pawła, to masz spoko sklep z piwem kraftowym :p

:D A Temerskiej nie mają? Ja za gazowanymi średnio :D


zuber1906;n9644631 said:
Jedziesz na event się najeść czy spotkać ze społecznością? :rly?:
:hmm:
:D
 
erwins;n9644221 said:
A mają tam miejsce czy ciasno?
Edit: Zagadałem ich na FB i powiedzieli, że tylko tosty mają. Jest gdzieś obok przyzwoita restauracja lub coś z jedzeniem ?

Wnętrze nie jest jakieś ogromne, ale stoły są przesuwne i damy radę się pomieścić, zwłaszcza że robimy konkretną rezerwację.

Co do jedzenia to tak blisko obok nie za bardzo, ale już kawałek dalej (z kilometr) jest zagłębie cosiów z jedzeniem oraz był Hopsters, w którymśmy ostatnio biforowali (ulica Jana Pawła od skrzyżowania z Solidarności do Nowolipki)
 
Hej, ja prawdopodobnie będę w Warszawie w piątek, bowiem do przejechania mam 400 km. Co do bifora i aftera postaram się ustosunkować, jak będę już wiedział co i jak z moim noclegiem ;)
 
McBobek;n9645101 said:
Wnętrze nie jest jakieś ogromne, ale stoły są przesuwne i damy radę się pomieścić, zwłaszcza że robimy konkretną rezerwację.

Co do jedzenia to tak blisko obok nie za bardzo, ale już kawałek dalej (z kilometr) jest zagłębie cosiów z jedzeniem oraz był Hopsters, w którymśmy ostatnio biforowali (ulica Jana Pawła od skrzyżowania z Solidarności do Nowolipki)

Coś ogarniemy.

HuntMocy;n9645221 said:
Nie martw się, w firmie każdy dostanie pajdkę chlebka i kubeczek wody więc głodny i spragniony na pewno nie wyjdziesz :)

To spoko, zatem nie było tematu ;)
 
Top Bottom